SkyCash uruchamia gotówkowe zasilenie konta za pośrednictwem maszyn Euronet

SkyCash uruchamia gotówkowe zasilenie konta za pośrednictwem maszyn Euronet

Choć chyba najwygodniejszym sposobem zasilenia portfela SkyCash jest prosty przelew czy wykorzystanie karty płatniczej, teraz będziemy mogli zrobić to także z poziomu wpłatomatu Euronetu.

Do tej pory Skycash współpracował już siecią bankomatów Euronet, umożliwiając wypłacanie gotówki z bankomatów. Niektórym mogło brakować możliwości skorzystania z wpłatomatu lub wpłato-bankomatu, by zasilić konto SkyCash gotówkowo. Piotr Bochenek, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu SkyCash wyjaśnia, skąd ten pomysł:

„Mieliśmy sygnały, że użytkownicy chcą mieć dowolność w doładowaniu konta SkyCash, a uzupełnianie środków przez wpłato-bankomaty i wpłatomaty Euronet jest dla wielu z nich wygodnym i oczekiwanym rozwiązaniem.”

Wobec tego postarano się o wprowadzenie takiej funkcji. Nowa opcja działa od dziś, czyli od 15 października. Takie rozwiązanie rozszerza możliwości doładowania konta w jednym z blisko 3000 wpłato-bankomatów i wpłatomatów w Polsce.

SkyCash uruchamia gotówkowe zasilenie konta za pośrednictwem maszyn Euronet
SkyCash współpracuje ostatnio z operatorami, którzy mogą doliczać rachunki za usługi w aplikacji do faktur za abonament

 

Maszyny Euronetu, w charakterystycznych niebieskich barwach, są powszechnie spotykane w galeriach handlowych, dworcach czy stacjach benzynowych. Co prawda wpłatomaty lub wpłato-bankomaty są już nieco rzadszym widokiem, ale pojawia się ich coraz więcej. To odpowiedź na potrzeby rynku – jak zdradziła Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska, liczba urządzeń w których można zarówno wypłacać, jak i wpłacać gotówkę systematycznie wzrasta”.

Szczerze powiedziawszy, nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby uzupełniać swoje konto w SkyCash gotówką, ale dobrze wiedzieć, że pojawiła się taka możliwość.

Promocja Play i SkyCash: pierwszy i piąty bilet za 1 grosz

źródło: informacja prasowa