SkyCash uruchamia gotówkowe zasilenie konta za pośrednictwem maszyn Euronet

Choć chyba najwygodniejszym sposobem zasilenia portfela SkyCash jest prosty przelew czy wykorzystanie karty płatniczej, teraz będziemy mogli zrobić to także z poziomu wpłatomatu Euronetu.

Do tej pory Skycash współpracował już siecią bankomatów Euronet, umożliwiając wypłacanie gotówki z bankomatów. Niektórym mogło brakować możliwości skorzystania z wpłatomatu lub wpłato-bankomatu, by zasilić konto SkyCash gotówkowo. Piotr Bochenek, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu SkyCash wyjaśnia, skąd ten pomysł:

„Mieliśmy sygnały, że użytkownicy chcą mieć dowolność w doładowaniu konta SkyCash, a uzupełnianie środków przez wpłato-bankomaty i wpłatomaty Euronet jest dla wielu z nich wygodnym i oczekiwanym rozwiązaniem.”

Wobec tego postarano się o wprowadzenie takiej funkcji. Nowa opcja działa od dziś, czyli od 15 października. Takie rozwiązanie rozszerza możliwości doładowania konta w jednym z blisko 3000 wpłato-bankomatów i wpłatomatów w Polsce.

SkyCash współpracuje ostatnio z operatorami, którzy mogą doliczać rachunki za usługi w aplikacji do faktur za abonament

 

Maszyny Euronetu, w charakterystycznych niebieskich barwach, są powszechnie spotykane w galeriach handlowych, dworcach czy stacjach benzynowych. Co prawda wpłatomaty lub wpłato-bankomaty są już nieco rzadszym widokiem, ale pojawia się ich coraz więcej. To odpowiedź na potrzeby rynku – jak zdradziła Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska, liczba urządzeń w których można zarówno wypłacać, jak i wpłacać gotówkę systematycznie wzrasta”.

Szczerze powiedziawszy, nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby uzupełniać swoje konto w SkyCash gotówką, ale dobrze wiedzieć, że pojawiła się taka możliwość.

Promocja Play i SkyCash: pierwszy i piąty bilet za 1 grosz

źródło: informacja prasowa