Ubezpieczenie domu lub mieszkania w aplikacji? Tak, w SkyCash

SkyCash robi się powoli małym kombajnem finansowym – aplikacja umożliwia teraz zakup ubezpieczenia mieszkania lub domu.

SkyCash dorzuca nowe opcje zakupu ubezpieczeń

SkyCash jest przydatną aplikacją, która umożliwia kupowanie biletów komunikacji miejskiej, PKP czy LOT, zamawianie taksówek, opłacanie parkingów w wybranych miastach, a nawet wykupywanie ubezpieczeń. Dziś poszerzono funkcje programu dzięki współpracy z marką Proama (należącą do grupy Generali).

SkyCash przeprowadziło w tym roku skuteczne odświeżenie aplikacji

W SkyCash pojawiła się opcja wykupienia polisy ubezpieczeniowej dla mieszkania, domu lub przedmiotów ruchomych. Cały wniosek możemy wypełnić wprost ze smartfona, podając dane konieczne do zarejestrowania podania. Klient może wybrać ofertę spośród kilku zaproponowanych przez kalkulator.

Ubezpieczenie przedmiotów ruchomych działa na takiej samej zasadzie – rzeczy muszą jednak mieć wartość co najmniej 10 tysięcy złotych. Może się to opłacać, jeśli mamy na przykład kosztowny zestaw audio czy sprzęt AGD.

SkyChash z coraz większą liczbą opcji

Obecnie w SkyCash można wybierać spośród wielu innych polis ubezpieczeniowych – komunikacyjnych, turystycznych czy indywidualnych i rodzinnych.

Na pewno jest to wygodna rzecz dla tych, którzy korzystają z aplikacji w wielu celach, a ich wirtualna portmonetka nigdy nie jest pusta. Korzystanie z kilku funkcji w jednym miejscu ma swoje zalety – na pewno łatwiej jest w ten sposób kontrolować wydatki i nie pogubić się w stosie dokumentów oraz paragonów.