Nowy SkyCash – aplikacja zmieni się 1 lipca. Czego się spodziewać?

Aplikacja SkyCash za kilka dni otrzyma aktualizację, która zmieni sposób korzystania z programu na urządzeniach mobilnych. Ma być lepiej, bardziej przejrzyście i wygodnie.

Nowa aplikacja SkyCash to masa ulepszeń

Niektóre z funkcji, dostępnych obecnie po wielokrotnym przechodzeniu przez kolejne ekrany, zostaną „wydobyte” z męczących drzewek podmenu. Na przykład dostęp do portmonetki SkyCash nie będzie wymagał weryfikacji konta, a użytkownicy będą mogli nią zapłacić w aplikacji już po pierwszym logowaniu. Weryfikacja pierwszego stopnia umożliwi korzystanie z Portmonetki+.

Kilka nowych elementów w aplikacji SkyCash

Ci, którzy zdecydują się na weryfikację drugiego stopnia (czyli potwierdzenie zdjęciem dowodu oraz selfie), będą mogli skorzystać z funkcji Bankomaty, która pozwala na zasilanie Portmonetki+ gotówką oraz pobieranie środków w bankomatach. Dodatkowo zwiększone zostaną limity transakcji.

Oprócz tego ze SkyCash będą mogły teraz korzystać osoby od 13 roku życia. Dostaną dostęp do wszystkich opcji wraz z podstawową wersją portmonetki.

Jeszcze jedną przydatną zmianą będzie rozbudowanie usługi Autostrady. Od 1 lipca użytkownicy zapłacą ze SkyCash za przejazdy płatnymi odcinkami autostrady A4 (Katowice – Kraków).

Lepszy podział kategorii w SkyCash ułatwi nawigację

Kwestie techniczne

Najczęściej wykorzystywane opcje będą prezentowane na funkcjonalnej belce skrótów. Poprawi się czytelność interfejsu i budowa sekcji w menu aplikacji.

Interfejs SkyCash, który pożegnamy 1 lipca

Wśród nowości znajdzie się kafel Rozrywka, pod którym zgromadzono opcje doładowań do serwisów streamingowych, gamingowych i muzycznych takich jak Spotify.

Wygląda na to, że SkyCash rozwija się w dobrym kierunku, oferując nie tylko nowe funkcje, ale także dbając o porządek w coraz bardziej rozbudowanej aplikacji. Czekam na upgrade.