Sklep Google Play zaktualizowany o listę życzeń - Tabletowo.pl
Ważne

Sklep Google Play zaktualizowany o listę życzeń

Tabletowo.pl Sklep Google Play zaktualizowany o listę życzeń Aplikacje Nowości

System operacyjny internetowego giganta Google rozwija się w dobrą stronę. Co chwilę dodawane są kolejne nowości, które mają wpłynąć na wygodę i intuicyjność korzystania z tabletów, smartfonów i innych urządzeń pracujących pod kontrolą Androida. Jednym z takich miłych dodatków są listy życzeń w sklepie z aplikacjami Google Play. Już w połowie sierpnia informowaliśmy, że ta nowość ma zadebiutować, jednak dopiero dwa miesiące później faktycznie się to stało.

Lista życzeń to bardzo przydatna sprawa zwłaszcza dla osób, które lubią buszować po Google Play w poszukiwaniu ciekawych programów. Gdy znajdujecie interesującą aplikację czy grę i w pierwszej chwili nie wiecie czy się na nią zdecydować ze względu na jej koszt, teraz możecie ją dodać do listy życzeń i wrócić do niej później. Dotychczas, gdy nie zdecydowaliśmy się na kupno danej aplikacji, najczęściej o niej jakiś czas później zapominaliśmy. Od teraz tego problemu nie będzie.

Po wejściu w każdy program znajdujący się w Google Play, w prawym górnym rogu dodana została ikonka z plusem, której naciśnięcie powoduje dodanie aplikacji do listy życzeń. Aby do niej przejść należy wejść w menu i kliknąć „lista życzeń”.

Nowość dostępna jest w Google Play 3.9.16. Nie trzeba nic instalować ani aktualizować. W moim przypadku wystarczyło jedynie wyłączenie i ponowne włączenie urządzenia. Poniżej kilka screenów mojego autorstwa:

Tabletowo.pl Sklep Google Play zaktualizowany o listę życzeń Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Sklep Google Play zaktualizowany o listę życzeń Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Sklep Google Play zaktualizowany o listę życzeń Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Sklep Google Play zaktualizowany o listę życzeń Aplikacje Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona