Ważne

Karty podarunkowe i listy życzeń wkrótce w Google Play

20120816-113048.jpg

Panie i Panowie, idą zmiany w Google Play. W najnowszej wersji googlowskiego sklepu z aplikacjami, oznaczonej numerkiem v3.8.15, pojawi się kilka nowości, których nadejścia wielu z Was na pewno oczekiwało. Wśród nich będziemy mieli do czyniena z kartami podarunkowymi (gift cards) i listami życzeń (wishlists) – obecność obu funkcjonalności została potwierdzona na screenach, więc ich premiera powinna nastąpić w najbliższym czasie.

Obecnie po wejściu do Google Play mamy do dyspozycji następujące odnośniki: moje aplikacje, konta, ustawienia i pomoc. Już niebawem będziemy mogli korzystać z opcji “redeem” (znanej wszystkim posiadaczom sprzętu z iOS – wystarczy wpisać odpowiedni kod, by otrzymać dany program za darmo; aktywna będzie również strona play.google.com/redeem – obecnie pokazuje błąd) i “wishlist” (przeglądając poszczególne aplikacje będzie je można dodać do listy życzeń).

Na razie nie wiadomo czy będą to jedyne nowości, jakie ujrzymy w nowym Google Play. Wszystko stanie się jasne już wkrótce. Tymczasem możemy stworzyć naszą listę życzeń funkcjonalności, które chętnie widzielibyśmy w sklepie z aplikacjami na Androida – jakieś typy?

źródło

Komentarze

 • jankov

  Ja bym poprosił o listę zakupionych aplikacji, która zniknęła jakiś czas temu na rzecz ogólnej historii instalacji (free+paid). Drugą rzeczą, która by się przydała przy wielu urządzeniach są “ulubione”. Wszyscy chyba mają takie aplikacje, które przy reinstallu zawsze lądują na urządzeniu.

 • m

  Czy giftcard jest do użytku między użytkownikami, czy to na promocje jest przeznaczone?

  • m

   Aha… i jeszcze: czy można skorzystać z giftcard, jeśli nie ma się podpiętej żadnej karty płatniczej?

   • aaa

    Nikt nie wie. Na razie jedyne co zauważono, to że są te rzeczy w najnowszym apk z Google Play wymienione.

 • mirekk

  Mam życzenie: pełny Play Store (muza, filmy, seriale, itp.) dostępny w Polsce.

  • Chickenx

   To w Polsce nie ma czegoś takiego w Google Play ? Byłem 30 dni w USA i właśnie zastanawiałem się czy seriale , filmy też są w Polsce .

 • Gregnar

  W końcu! Przynajmniej promocje i konkursy będzie można normalnie organizować, a nie przez autorskie systemy i podsyłanie “pirackich” kopii.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona