Składany smartfon od Samsunga ma być srebrny i oferować 512 GB miejsca na dane

Samsung Galaxy F to taki trochę Yeti branży mobilnej. W zasadzie niemal każdy o nim słyszał, jednak wiarygodnych źródeł, jak na lekarstwo. Ten stan rzeczy ma ulec zmianie już jutro, jednak – na szczęście – pewne „wiarygodne plotki” napływają już teraz.

Zgodnie z informacjami serwisu Phonearena, Samsung przeprowadził badania konsumenckie, z których wynika, że sporo osób, które zdeklarowało zainteresowanie składanym smartfonem, chciałoby, aby ten zadebiutował w srebrnej wersji kolorystycznej. Nie ma co się oszukiwać, składany smartfon to nadal pewnego rodzaju eksperyment, dlatego też warto słuchać klientów i cieszy mnie, że Samsung poszedł w tym kierunku.

Reklama

Główne pytanie, jakie warto tu zadać, to „gdzie smartfon będzie srebrny”. Nie wiemy niemal nic o tym, w jaki sposób producent z Korei Południowej wymyślił to urządzenie. Słowem, trudno nawet doprecyzować, która z jego części będzie tą, która będzie się wyginać i składać. Najnowsze poszlaki sugerują, że najwięcej tego typu elementów będzie można odnaleźć z tyłu, na głównej ramie nośnej.

https://www.tabletowo.pl/2018/11/05/pierwszy-skladany-smartfon-samsunga-zobaczymy-7-listopada/

Na froncie spodziewamy się natomiast 7,3-calowego ekranu, który ma zostać połączony z wąskim, czarnym obramowaniem. Coraz więcej przecieków wskazuje też na to, że sercem konstrukcji będzie nowy Snapdragon 8150. Niestety, nie wiemy w zasadzie nic o ilości pamięci RAM, jednak serwis źródłowy sugeruje nam w zamian, że dostaniemy aż pół terabajta miejsca na nasze dane. Co cieszy, wraz ze wsparciem dla kart SD. Samsung puszcza nam oczko, zapowiadając nowość, jednak – jak pisał Karol – nie ujawnia przy tym w zasadzie żadnych konkretów.

Podobno nie zabraknie też dwóch slotów na kartę SIM oraz baterii, której pojemność ma oscylować między 3000 a 6000 mAh. Tak, wiem, że to ogromna rozbieżność, jednak musimy opierać newsy na jakichś źródłach. Dziś jest nim Phonearenaktóra podaje właśnie takie cyferki. Zgodnie z doniesieniami, nie ma szans na premierę sklepową w tym roku. Być może Samsung uchyli rąbka tajemnicy na pokazie podczas jutrzejszej konferencji, jednak do szerszej publiki smartfon trafi dopiero w 2019 roku.

źródło: Phonearena