Samsung Galaxy Fold

Zanim Tabletowo przetestuje Galaxy Fold, sprawdźcie to wideo, pokazujące składanego Samsunga z każdej strony

Jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie, zanim będziemy mogli przetestować nowego „składańca” Samsunga. Producent nie jest na razie zbyt chętny do wypożyczania tego urządzenia redakcjom i woli samodzielnie przedstawić jego najważniejsze funkcje w specjalnym filmie.

Pokazać nowe urządzenie z jak najlepszej strony – to chyba dobry pomysł, przynajmniej z perspektywy producenta. W ten sposób Samsung ma kompletną kontrolę nad tym, co pojawi się w pierwszych artykułach na temat składanego Galaxy Fold, a opinia publiczna przyzwyczai się do wyglądu i działania urządzenia, jeszcze zanim zostanie ono wprowadzone do sprzedaży.

Film praktycznie pozbawiony jakiegokolwiek komentarza, ukazuje, jak Samsung Galaxy Fold wygląda w czyichś dłoniach, a także jak działa mechanizm składania. Zdradza też kolory obudowy, jakie pojawią się w sprzedaży, w tym intrygującą „marsjańską zieleń”, o której słyszeliśmy już na konferencji Galaxy Unpacked.

Wideo podkreśla też, jak duże znaczenie będzie miała funkcja utrzymywania ciągłości otwarcia aplikacji. Znów posłużono się przykładem Map Google.

Zapewne Samsung wyda grube pieniądze na marketing, by przedstawić model Galaxy Fold jako produkt wysokiej klasy, innowacyjny i praktyczny – tak by przynajmniej niektórzy zaryzykowali zakup urządzenia, które w pewnym sensie tworzy nową kategorię sprzętową.

 

źródło: Samsung