Skater - symulator jazdy na desce na iOS - Tabletowo.pl

Skater – symulator jazdy na desce na iOS

Dołącz do dyskusji 0

Gra Skater pojawiła się po raz pierwszy w App Store mniej więcej dwa tygodnie temu. Duża ilość błędów utrudniających rozgrywkę sprawiła jednak, że wydawca wycofał ją stamtąd zaraz po premierze. Teraz ten całkiem interesujący tytuł powrócił, miejmy nadzieję, że na dobre.

Nowa produkcja studia Frosch Media opiera się w dużej mierze na pomyśle znanym z takich gier jak Touchgrind Skate 2 czy True Skate. Oznacza to, że do wykonywania wszelkiej maści tricków z użyciem wirtualnej deski będziemy musieli wykorzystać nasze palce, wykonujące gesty symulujące ruchy nóg. Skater wyróżnia się jednak na tle konkurencji rozmachem i dbałością o szczegóły. Każda dostępna w grze miejscówka stanowi bowiem wierną replikę realnie istniejącej lokacji, poczynając od dokładnego rozmieszczenia poszczególnych obiektów a kończąc na odtworzeniu graffiti i naklejek pozostawionych przez bywalców. W odróżnieniu od wcześniej wspomnianych tytułów, w których kierowaliśmy samą deską, w grze Skater widoczne są również stopy naszego wirtualnego sportowca, co dało twórcom pretekst do upchnięcia w niej całej masy produktów popularnych firm obuwniczych.

Gra Skater dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 4,49 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona