True Skate za darmo w App Store - Tabletowo.pl

True Skate za darmo w App Store

True Skate to jedna z tych gier, które udowadniają, że ekran dotykowy naprawdę może być zaletą, jeśli tylko deweloper wykorzysta go w pomysłowy sposób. Teraz każdy posiadacz iPada może przekonać się o tym nie wydając przy tym ani grosza, gdyż firma True Axis postanowiła obniżyć cenę wspomnianej produkcji do zera.

W odróżnieniu od innych popularnych symulatorów jazdy na deskorolce, w których kierujemy całą postacią wirtualnego skatera, True Skate stawia przed graczem samą deskę. By wprawić ją w ruch musimy położyć palce na ekranie i „odepchnąć się”, naśladując nimi ruch nóg osoby jeżdżącej. W podobny sposób wykonuje się tu wszystkie tricki, przez co gra w True Skate przypomina nieco zabawę fingerboardem.

Nie wiadomo jeszcze jak długo utrzyma się zerowa cena produkcji, dlatego nie warto zwlekać z jej pobraniem. True Skate dostępna jest również do nabycia w Google Play, gdzie kosztuje obecnie 2,99 zł.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona