fot. Pexels

Czegoś takiego jeszcze nie ma na rynku: no limit i 200 GB internetu w smartfonie!

Sieć OTVARTA stara się dotrzeć do bardzo różnych klientów – w swojej ofercie ma tyle różnych pakietów, że przynajmniej teoretycznie powinny zadowolić każdego jednego użytkownika. Teraz do portfolio operator dołącza coś dla najbardziej wymagających – no limit i 200 GB internetu w smartfonie.

Pakiet, który dziś dołączył do oferty sieci OTVARTA nazwano O! Gigantyczna! Taką nazwę wybrano nieprzypadkowo, ponieważ w jego skład wchodzą nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych i na krajowe numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz paczka 200 GB internetu mobilnego.

Reklama

Jeśli jednak chodzi o sam internet, to jest jeden „haczyk”, bowiem operator daje użytkownikowi 100 GB do wykorzystania o każdej porze dnia i 100 GB w godzinach nocnych, tj. od godziny 1:00 do godziny 8:00. Po zużyciu dostępnego transferu prędkość transmisji danych spada, ale nie są naliczane dodatkowe opłaty, więc klient nie musi się martwić, że będzie musiał dopłacić za kolejne megabajty danych.

W taryfie O! Gigantyczna! nie ma niestety dostępnych bezpłatnych minut i internetu w roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinie – jeżeli użytkownik chce w miarę swobodnie korzystać ze smartfona za granicą, powinien wykupić „Pakiet wakacyjny” za 10 złotych, w skład którego wchodzi 500 minut wymiennych na SMS-y w stosunku 1:1 (jedna minuta = jeden SMS). Pakiet ważny jest przez 14 dni kalendarzowych i można go uruchomić maksymalnie dwa razy w każdym roku kalendarzowym.

Na koniec warto jeszcze dodać, że w przypadku taryfy O! Gigantyczna! umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, czyli można ją wypowiedzieć w każdym momencie, oczywiście z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Opłata aktywacyjna to koszt rzędu 24 złotych, natomiast miesięczna opłata za opisany powyżej pakiet to 55,99 złotych, ale tylko pod warunkiem wyrażenia zgód na elektroniczną fakturę i komunikację marketingową (za każdą rzecz przyznawany jest bowiem rabat w wysokości 5 złotych).

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/09/06/promocja-otvarta-abonament-za-pol-ceny-przez-3-miesiace/

Źródło: informacja prasowa