To już ostatni moment, aby załapać się na 12 miesięcy darmowego dostępu do Showmax (tylko dla klientów Play) - Tabletowo.pl

To już ostatni moment, aby załapać się na 12 miesięcy darmowego dostępu do Showmax (tylko dla klientów Play)

Dołącz do dyskusji 0

Play przypomina: użytkownicy wybranych ofert mogą skorzystać z promocji, dzięki której całkowicie za darmo dostaną 12 miesięcy dostępu do Showmax. Czasu nie pozostało jednak za wiele, bo już tylko siedem dni. Nie warto więc zwlekać, gdyż można stracić świetną okazję.

Showmax to platforma, na której można oglądać zarówno seriale (m.in. Ucho Prezesa, Botoks, Agenci T.A.R.C.Z.Y., SNL Polska, Fargo, Egzorcysta, Mr Robot, Planeta Ziemia II, Dexter czy Dr House), jak i filmy (m.in. Fanatyk, Bękarty Wojny, Pitbull. Niebezpieczne Kobiety czy seria Fast & Furious). Standardowo dostęp do niej kosztuje 19,90 złotych, lecz dzięki trwającej wciąż promocji, użytkownicy wybranych ofert mogą korzystać z usługi przez 12 miesięcy całkowicie za darmo.

Aby sprawdzić, czy jest się uprawnionym do skorzystania z promocji, najlepiej wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TAK pod numer 800. Jeżeli odpowiedź będzie pozytywna, wówczas należy udać się na podlinkowaną na końcu tego artykułu stronę, kliknąć „Aktywuj dostęp” i się zarejestrować oraz podać uprawniony numer telefonu.

Po wykonaniu wszystkich kroków, klient Play przez 12 pełnych okresów rozliczeniowych będzie mógł bezpłatnie oglądać wszystkie materiały na platformie Showmax. Przed zakończeniem darmowego dostępu operator poinformuje, że wkrótce zacznie naliczać opłaty (19,90 złotych miesięcznie), więc raczej nikt nie zapomni zrezygnować z usługi (o ile przez ten rok się do niej nie przyzwyczai i zgodzi się płacić). Jeden numer telefonu może skorzystać z oferty tylko raz.

Jeśli natomiast ktoś już ogląda materiały na platformie Showmax, a okaże się, że jest uprawniony do skorzystania z promocji Play, to wówczas musi w ustawieniach zmienić opcję płatności za subskrypcję na „Promocja w Play”.

Źródło: Blog Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona