Sennheiser dołącza do oferty tańsze słuchawki nauszne z redukcją szumów

Sennheiser postanowił zrobić ukłon w stronę osób, które nie są w stanie poświęcić ponad półtora tysiąca złotych na słuchawki z aktywną redukcją szumów.

Sklepowa cena słuchawek Sennheiser Momentum Wireless (M3 AEBTXL) to 1699 zł. Nie każdy ma ochotę wydawać takie kwoty na przenośny sprzęt audio, co producent zdaje się rozumieć. Oferuje modele 4.40BT i 4.50BTNC, które obecnie można w sklepach znaleźć w cenach (odpowiednio) 319 zł i 519 zł. Przyszedł czas na ich następców.

Reklama

Modele HD 350BT i HD 450BT zastępują powyższe niedrogie propozycje Sennheisera. Oba oferują do 30 godzin słuchania muzyki na jednej baterii, wyposażono je szybkie ładowanie przez USB-C i dedykowany przycisk asystenta głosowego. Za model HD 350BT Sennheiser życzy sobie 130 dolarów (~490 zł), zaś w cena opcji HD 450BT wynosi 220 dolarów (~832 zł).

Oba modele mogą wspierać standardy AAC i AptX (w tym wariant Low Latency) i będą obsługiwane przez aplikację Smart Control, która znana jest posiadaczom poprzednich urządzeń Sennheisera. Słuchawki powinny pojawić się na rynku w styczniu (HD 350BT) i lutym (HD450BT). Wtedy też powinniśmy poznać polskie ceny.

Recenzja Sennheiser Momentum Wireless – niemieckim inżynierom dźwięku progres nie jest obcy

źródło: Engadget, Slashgear