Samsung Polska intryguje: w social media zapowiada nadejście „funkcji, która wiele zmieni”

Akcja partnerska

To jedna z bardziej tajemniczych i intrygujących akcji przeprowadzanych w technologicznej części social media. Enigmatyczne, acz chwytliwe hasło „Nadchodzi funkcja, która wiele zmieni” daje do myślenia. O co chodzi w najnowszej akcji Samsung Polska? Mogę Was uspokoić: ja też (jeszcze?) nie wiem.

Lubię nutkę tajemniczości. Momenty, w których musimy się chwilę zastanowić nad czymś czy poczekać na ujawnienie kolejnych wieści. Jak doskonale wiecie, w naszym tech-światku coraz trudniej o zachowanie najważniejszych informacji związanych z danym produktem przed jego premierą. W tym przypadku widać, że da się, choć cale przedsięwzięcie ma skalę lokalną, a nie światową.

Reklama

Kiedy w sieci pojawiły się zapowiedzi nadchodzącej funkcji, akurat byłam na weekendowym wyjeździe, na którym ograniczałam dostęp do internetu. Siłą rzeczy o akcji dowiedziałam się dopiero w nocy z soboty na niedzielę. I może to nawet lepiej. Wtedy już widać było jej skutek – dyskusje pod postami na Facebooku i Twitterze rozgrzały, a użytkownicy tych serwisów społecznościowych zaczęli głośno myśleć, o co może chodzić.

Już wkrótce poznasz nową funkcję smartfonów Samsung, dzięki której dokonasz wielkich zmian.

Opublikowany przez Samsung Piątek, 16 listopada 2018

Jedni zastanawiają się czy może wreszcie polski odział firmy wprowadzi do naszego kraju Samsung Pay (sądzą po komentarzach producenta sprzed kilku miesięcy – można to odrzucić). Inni stawiają na Bixby po Polsku (w sumie… nie obraziłabym się ;)). Część użytkowników wskazuje na aktualizację do Androida 9.0 Pie do flagowców Samsunga (ta zbliża się coraz większymi krokami), a jeszcze inne grono po prostu z zainteresowaniem dopytuje czy nowa funkcja będzie dostępna na wszystkich smartfonach Samsunga, a jeśli nie, to na które. Cel – osiągnięty.

I to podwójnie, bo wśród wspominanych „funkcji” przewijały się też ostatnie nowości Samsunga, pokazane podczas Samsung Developer Conference w San Francisco. Mam tu oczywiście na myśli Infinity Flex Display (ekran zapowiadający składany smartfon) oraz interfejs One UI, mający zadebiutować w smartfonach Samsunga w przyszłym roku. Z całą stanowczością stwierdzam jednak, że ta „funkcja” mająca dużo zmienić, nie dotyczy żadnego z tych dwóch tematów.

Co zatem ciekawego polski oddział Samsunga ma w zanadrzu? O tym przekonamy się już niebawem – coś mi podpowiada, że w ciągu najbliższych kilku dni. I oczywiście nie omieszkamy Was o tym poinformować, gdy wszystko stanie się jasne.

Drogi Samsungu, macie moją uwagę!

To co, może w komentarzach wypiszecie swoje typy „funkcji, które mogą wiele zmienić”?

Do zaintrygowania Was nową funkcją zaprosił mnie Samsung Polska, przy współpracy z którym powstał niniejszy tekst

Aktualizacja:

i wszystko stało się jasne:

https://www.tabletowo.pl/2018/11/21/funkcjadobroczynnosci-nowa-funkcja-smarfonow-samsunga-w-slusznej-sprawie/