Samsung zaczyna aktualizować Galaxy Tab 2 10.1 do Androida 4.1 - Tabletowo.pl

Samsung zaczyna aktualizować Galaxy Tab 2 10.1 do Androida 4.1

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Samsung zaczyna aktualizować Galaxy Tab 2 10.1 do Androida 4.1 Nowości Samsung

Pod koniec września informowaliśmy, że na sto procent aktualizację do Androida 4.1 Jelly Bean otrzyma pięć tabletów koreańskiego koncernu. Są to: Galaxy Tab 2 7.0, Galaxy Tab 2 10.1, Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy Note 10.1 i Galaxy Note. Oddając w Wasze ręce recenzję Galaxy Tab 2 10.1 napisałam, że „żelka” dla tego modelu zbliża się wielkimi krokami. Nie myślałam jednak, że jest właściwie tuż za rogiem. A jest. Jak się właśnie okazało, pierwsi posiadacze urządzenia mają możliwość aktualizacji swoich produktów do Androida Jelly Bean w wersji 4.1 (warto przypomnieć, że jest już nowsza: 4.2).

Z informacji, które można znaleźć na zagranicznych portalach branżowych wynika, że Androida 4.1 otrzymali już użytkownicy Galaxy Tab 2 10.1 w Wielkiej Brytanii. Ciekawe kiedy dołączą do nich mieszkańcy pozostałych krajów, w tym również Polski.

Ważna uwaga: aktualizacją w pierwszej kolejności zostały objęte tablety Galaxy Tab 2 10.1 w wersji WiFi – P5110 (na 3G przyjdzie czas później… ciekawe tylko ile trzeba będzie czekać).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona