Samsung wypuszcza pierwsze telewizyjne reklamy Galaxy S8 | Tabletowo.pl

Samsung wypuszcza pierwsze telewizyjne reklamy Galaxy S8

Dołącz do dyskusji 0

Samsunga Galaxy S8 można już zamówić w przedsprzedaży i wydaje się, że urządzenie – zarówno w wersji standardowej, jak i w rozmiarze Plus – zdaje się cieszyć dużą popularnością. Trzeba jednak trochę pomóc szczęściu i wypuścić kilka reklam w telewizji, żeby zainteresowanie produktem wzrosło.

Telefony można już nabyć w polskiej przedsprzedaży w cenach wynoszących 3499 złotych za standardowego Galaxy S8. Za S8 Plus trzeba wysupłać ze świnki skarbonki 3999 złotych. W tej cenie zyskujemy pakiet Samsung Guard, choć obowiązuje on tylko w przedsprzedaży, która potrwa do 18 kwietnia. A jeśli nie obchodzą Was te wszystkie specyfikacje, unboxingi czy inne akcje, to może do zakupu smartfona zachęci Was taka oto reklama?

Na dobrą sprawę, ten spot to taki trochę kot Schrödingera reklamy. Z jednej strony dla wielu z Was będzie to reklama nowa, bo być może nie oglądaliście konferencji Samsunga, a dla tej drugiej grupy odbiorców będzie to nowość w pełnym tego słowa znaczeniu.

Kolejna z reklam – póki co – przeznaczona jest na rodzimy rynek producenta:

…a trzecia, którą możecie zobaczyć poniżej, to już istny majstersztyk, który umiejętnie gra na emocjach. Nie mogę jednak oprzeć się wrażeniu, że motyw z dzieciakiem pływającym w basenie już gdzieś kiedyś widziałem ;). Chyba na okładce jakiejś płyty, ale nie ujmuje to w niczym jakości przekazu:

Odchodząc jednak od tych naciąganych filozoficznych mądrości: czy te reklamy Galaxy S8 – Waszym zdaniem – przekonają niezdecydowanych do zakupu urządzenia? 

źródło: Samsung Mobile na YouTube

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona