Wymieniasz ekran w smartfonie Samsunga? Możesz zapłacić 100 zł mniej i dostać nową baterię w prezencie

Nowa promocja Samsunga przeznaczona jest dla klientów Samsung Premium Service Plaza w Warszawie. Jeśli przebywamy w Stolicy i akurat musimy wymienić ekran, to coś w sam raz dla nas.

Reklama

Rozbite szkło w smartfonie? Samsung wymieni je taniej…

Samsung ruszył z promocją, która zachęca do wizyty w salonie Samsung Premium Service Plaza w Warszawie. Jeśli nasz flagowy smartfon ma zbity ekran, to możemy skorzystać z rabatu 100 zł na wymianę. Chodzi o modele z serii Galaxy S, Note oraz Galaxy Fold i Galaxy Z Flip. Wyświetlacze w innych modelach będą wymieniane z 50-złotowym rabatem. Wszystko, co trzeba zrobić, to podać hasło: wakacje.

To nie wszystko: użytkownicy serii Galaxy S10 i S20 oraz Note 9 i Note 10 w prezencie otrzymają też folię ochronną, która dodatkowo zabezpieczy telefon.

… i dorzuci baterię gratis

W wybranych modelach smartfonów Samsung Galaxy, przy operacji wymiany wyświetlacza, będzie można skorzystać z bezpłatnej wymiany baterii. Na listę uprawnionych modeli wciągnięto urządzenia

  • Galaxy Z Flip
  • Galaxy Fold
  • z serii Galaxy Note
  • z serii Galaxy S
  • z serii Galaxy A, ale z wyłączeniem SM-G930, G920, A320, A520, A530, A600 i A750

Przypominam, że promocja obowiązuje wyłącznie w warszawskim Samsung Premium Service Plaza i potrwa do 14 września 2020 roku.