Czy jest sens wciskać do telefonu z klapką Snapdragona 835? Według Samsunga – jest | Tabletowo.pl

Czy jest sens wciskać do telefonu z klapką Snapdragona 835? Według Samsunga – jest

Dołącz do dyskusji 0

Samsung pracuje nad swoim składanym smartfonem, ale chyba nie o taki składany smartfon nam wszystkim chodzi. 1 grudnia producent zaprezentuje w Chinach telefon z klapką. W środku – aktualnie najszybszy procesor mobilny. Dlaczego Samsung wydaje takie urządzenie? Bo może.

Telefony z klapką niemal wymarły na naszym rynku, będąc kompletnie wyparte przez smartfony obsługiwane wyłącznie dotykiem. Jednak w innych częściach świata są ludzie, którzy tego typu kombinowane konstrukcje witają z otwartymi ramionami. Takim miejscem są na przykład Chiny – i to właśnie tam Samsung zaprezentuje model W2018, czyli następcę modelu SM-G9298

To właściwie telefon z klapką, wyposażony w dwa dotykowe ekrany AMOLED o przekątnej 4,2 cala. Zdjęcia wykonamy przy pomocy 12-megapikselowego aparatu głównego lub 5-megapikselowej kamery do selfie. W środku będzie pracować procesor Snapdragon 835, do spółki z 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Wygląda to więc na iście flagową specyfikację.

Samsung zaprezentuje swojego flagowego klapkowca (czy jak to w ogóle nazwać? ;) 1 grudnia. Właśnie na przyszły piątek zaplanowano konferencję, na której producent dokona uroczystego odsłonięcia urządzenia. To prawdziwa gratka dla tych, którzy mają do przerzucenia trochę zbędnej gotówki.

Oczywiście nawet w przypadku tak mało wyczekiwanego sprzętu możemy liczyć na przecieki. W tym wypadku dostaliśmy namiar na film, prezentujący obsługę W2018. Co o nim myślicie? Czy kiedykolwiek podobały się Wam telefony z klapką?

źródło: PlayfulDroid przez PhoneArena
na zdjęciu tytułowym: Samsung SM-G9298

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona