Samsung używa bardzo mocnych argumentów, by przekonać nas do zakupu S7 i S7 edge w przedsprzedaży

Samsung używa bardzo mocnych argumentów, by przekonać nas do zakupu S7 i S7 edge w przedsprzedaży

Co prawda wczorajszego wieczoru informację tą przekazał Wam Grzesiek, jednak wydaje mi się, że zdecydowanie zasługuje ona na osobny wpis. Okazuje się bowiem, że Samsung przygotował spore niespodzianki dla osób, które zamówią Galaxy S7 lub Galaxy S7 edge w przedsprzedaży w salonach Brand Store. Dziwię się jednak, że nie jest to – na ten moment – w żaden sposób komunikowane.

Pracownicy salonów Samsung Brand Store przekonują do zakupów najnowszych flagowców koreańskiego koncernu jak tylko potrafią najlepiej. Okazuje się jednak, że samo świetne wzornictwo i parametry, na temat których wiele mogą powiedzieć, to dopiero początek.

Wczoraj pojawiły się wstępne informacje dotyczące korzyści płynących z wejścia w posiadanie S7/S7 edge w przedsprzedaży. Nam udało się je nie tylko potwierdzić, ale również rozszerzyć.

Okazuje się bowiem, że kupując Galaxy S7 lub Galaxy S7 edge w przedsprzedaży lub do trzech miesięcy po premierze, klient otrzymuje roczną rozszerzoną gwarancję na wyświetlacz. Oznacza to, że jeśli w ciągu roku od zakupu zaistnieje konieczność wymiany ekranu, usługa ta zostanie wykonana bezpłatnie. Ale to nie wszystko.

Użytkownicy S7/S7 edge, którzy za rok będą chcieli wejść w posiadanie kolejnego flagowca, czyli zapewne Galaxy S8, mogą liczyć na odkupienie sprzętu przez sklep i tym samym zaoszczędzenie minimum tysiąca złotych (słowo klucz: minimum – konkrety nie są znane).

Na ten moment Samsung nie wypowiada się na powyższy temat – informacje te ma potwierdzić w momencie startu oficjalnej sprzedaży. Natomiast jeśli wybierzecie się do któregokolwiek salonu Brand Store, pracownicy potwierdzą Wam, że powyższe wieści są jak najbardziej wiarygodne i zgodne z rzeczywistością.

A tak swoją drogą, widzieliście nową reklamę Galaxy S7? Jak Wam się podoba?

https://www.youtube.com/watch?v=RfCubGgMkms

Są też trzy inne – rzućcie okiem:

https://www.youtube.com/watch?v=el9D3bjmx50

https://www.youtube.com/watch?v=oGpK5OD8Tm0

źródło: własne, Samsung Brand Store; smartospl

Aktualizacja:

Oficjalna informacja od Samsunga:

W 2016 roku Samsung rozszerzy ofertę Guard, która będzie dodawana lub sprzedawana z wybranymi produktami i będzie komplementarna do usług sprzedawanych przez partnerów firmy Samsung.

Potwierdzamy, że pierwszym tego typu produktem dla telefonów Samsung będzie Samsung Guard S7. Promocja będzie ograniczona czasowo i będzie dotyczyć produktów Samsung Galaxy S7 zakupionych w przedsprzedaży i sprzedaży regularnej, niezależnie od kanału zakupu. Muszą to być urządzenia przeznaczone do obrotu na polskim rynku.

Wszelkie szczegóły dotyczące Samsung Guard S7 będą opisane w regulaminie i zostaną podane do publicznej wiadomości w piątek 11 marca.