Samsung testuje europejski wariant Galaxy A9 Pro | Tabletowo.pl

Samsung testuje europejski wariant Galaxy A9 Pro

Możliwe, że smartfon wkrótce zadebiutuje na Starym Kontynencie

Dołącz do dyskusji 0

Choć seria Galaxy A składa się łącznie z dziesięciu członków (a być może wkrótce dołączy do nich jedenasty – Galaxy A4), to w Polsce można kupić zaledwie czterech (Galaxy A3, Galaxy A3 2016, Galaxy A5, Galaxy A5 2016). Jednak pojawiła się szansa, że w Europie pojawi się również Galaxy A9 Pro.

Ponownie o (potencjalnych) planach Samsunga dowiadujemy się z bazy indyjskiej Zauby, rejestrującej przesyłki do i z Indii. Tym razem trafił do niej smartfon o oznaczeniu SM-A910F. Wskazuje ona na to, że mamy do czynienia z europejskim wariantem Galaxy A9 Pro. Z tabeli możemy też wyczytać, że urządzenie wyposażone jest w 6-calowy wyświetlacz, czyli dokładnie taki sam, jak „pierwowzór”.

Samsung Galaxy A9 Pro Samsung Galaxy A9 (2016)

Moglibyśmy więc wywnioskować, że początkowo „zarezerwowany” dla Chin smartfon pojawi się również na Starym Kontynencie. Niestety, nie ma takiej pewności. Okazuje się bowiem, że Samsung testował również europejski wariant Galaxy A9 (SM-A900F), a jak wiadomo, nie trafił on u nas do sprzedaży.

Być może Koreańczycy wciąż są zdania, że Europejczycy nie potrzebują telefonów z tak dużym wyświetlaczem. Z drugiej strony należy zauważyć, że i tak zrobili w tej kwestii duży progres, wprowadzając na nasz rynek Galaxy J7 (2016) z 5,5-calowym ekranem.

Źródło: Tablety

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona