Samsung SM-P901 z certyfikatem Bluetooth. Premiera Galaxy Note 12.2 coraz bliżej? | Tabletowo.pl

Samsung SM-P901 z certyfikatem Bluetooth. Premiera Galaxy Note 12.2 coraz bliżej?

Dołącz do dyskusji 0

Szesnastego września w dokumentacji stowarzyszenia Bluetooth pojawił się tajemniczy tablet Samsunga o nazwie SM-P901. Ponieważ producent stara się o przyznanie certyfikatu łączności bezprzewodowej Bluetooth, nie załączył szczegółowej specyfikacji. Wiemy jednak, że urządzenie będzie dostępne w kilku wariantach różniącymi się obecnością i rodzajem wbudowanego modemu. Ponadto, SM-P901 będzie mógł pochwalić się systemem operacyjnego Android 4.2 Jelly Bean oraz ekranu dotykowego o rozdzielczości WQXGA, czyli 2560 x 1600 pikseli. Obecność tego ostatniego sugeruje możliwą tożsamość tabletu… wygląda na to, że pod nazwą SM-901 kryje się Samsung Galaxy Note 12.2.

Największy przedstawiciel rodziny Galaxy Note miał ujrzeć światło dzienne podczas tegorocznych targów technologicznych IFA w Berlinie, lecz z jakiegoś powodu tak się nie stało. Koreański koncern zdecydował się wstrzymać jego premierę (jeżeli tablet w ogóle istnieje), najprawdopodobniej w celu dopracowania sprzętu i oprogramowania. Na jego temat wiadomo raczej niewiele; plotki mówią, że Galaxy Note 12.2 będzie mógł pochwalić się 12,2-calowym ekranem o wcześniej wspomnianej rozdzielczości, ośmiordzeniowym procesorem Samsung Exynos lub czterordzeniowym Snapdragonem 800, wsparciem dla rysika o niemałych możliwościach i systemem wzbogaconym o szereg przydatnych funkcji.

W dokumentacji dostarczonej stowarzyszeniu Bluetooth tablet SM-P90x pojawił się w trzech wersjach: SM-P900 z modemem 3G, SM-P901 z Wi-Fi oraz SM-P905 z 4G/LTE. Sam fakt, że Samsung poprosił o certyfikat, świadczy o rychłej premierze. Co sądzicie o 12,2-calowym tablecie? Galaxy Note 12.2 może być idealnym towarzyszem kanapowych rozrywek.

via VR-Zone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona