Ważne

Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy Note 12.2?

Podczas gdy ja wciąż czekam na premierę następcy Samsunga Galaxy Note 10.1 (na którego, co gorsza, nie pojawiają się żadne informacje – chyba że będzie nim SM-P600), na targach IFA 2013 mamy poznać większego brata modelu – Galaxy Note 12.2. Odnośnie tego urządzenia w sieci w ostatnim czasie jest coraz głośniej, nic więc dziwnego, że na kilka dni przed rozpoczęciem berlińskiego wydarzenia poznajemy jego prawdopodobny wygląd. Poniżej znajdziecie render pierwotnie zamieszczony w internecie przez moveplayer.net.

Nie wiadomo czy powyższa grafika jest oficjalną fotką prasową producenta czy jedynie fanowskim renderem, ale muszę przyznać, że wygląda realistycznie. Tym bardziej, że – podobnie jak Galaxy Tab 3 10.1, posiada fizyczny przycisk pod ekranem. Spójrzcie:

Samsung Galaxy Note 12.2

Samsung Galaxy Note 12.2 o oznaczeniu kodowym SM-P900 ma być wyposażony w ekran o przekątnej 12,2″ i rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, obsługujący rysik dzięki technologi Wacoma (podobnie jak w poprzednich urządzeniach z serii Note), a także jednostkę centralną Exynos 5 octa. I to na razie tyle informacji, jakie aktualnie pojawiają się na jego temat.

Więcej odnośnie Samsunga Galaxy Note 12.2 dowiemy się już za kilka dni na konferencji koreańskiego koncernu przed rozpoczęciem targów IFA 2013. Będę w Berlinie od czwartego do ósmego września.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona