Samsung SM-G906S to dużo mocniejszy Galaxy S5 na rynek koreański? | Tabletowo.pl

Samsung SM-G906S to dużo mocniejszy Galaxy S5 na rynek koreański?

Dołącz do dyskusji 0
Sasmung SM-G906S

Na targach MWC 2014 w Barcelonie poznaliśmy Samsunga Galaxy S5, który budzi bardzo mieszane odczucia. Jednak trzeba przyznać, że oferuje on bardzo dobrą specyfikację i masę dodatkowych funkcji. Jednak Koreańczycy zawsze lubili mieć najmocniejszy sprzęt na rynku i w przypadku Galaxy S5 również nie zamierzają zostać w tyle. Czy niedługo zobaczymy ulepszoną wersją koreańskiego flagowca?

Bardzo wiele na to wskazuje. Samsung już nieraz wypuszczał po czasie mocniejsze wersje swoich telefonów, które nadrabiały straty do konkurencji pojawiające się na przestrzeni kilku miesięcy. Tym razem w Hong Kongu została dostrzeżona ulepszona wersja Galaxy S5 o nazwie kodowej SM-G906S. Ten wariant ma być przeznaczony na koreański rynek, ale bardzo prawdopodobne, że po jakimś czasie i my dostaniemy Galaxy S5 LTE-A. A co dokładnie w nim zobaczymy?

Według specyfikacji Samsung Galaxy S5 LTE-A będzie wyposażony w 5,1-calowy ekran o rozdzielczości WQHD (2560 × 1440 pikseli), 3 GB pamięci operacyjnej RAM oraz Snapdragona 805 z obsługą łączności LTE-A. Ma on pracować pod kontrolą jeszcze niewydanego systemu Android 4.4.3. Jego cena to 5070 dolarów z Hong Kong, co daje nam po przeliczeniu około 2000 złotych. Co myślicie o takim ruchu? Galaxy S5 już potrzebuje odświeżenia?

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona