Samsung Galaxy M21 fot. Tomasz Szwast / Tabletowo.pl
Samsung Galaxy M21 fot. Tomasz Szwast / Tabletowo.pl

Szukasz niedrogiego smartfona? Tanie Samsungi są teraz jeszcze tańsze!

Firma Samsung poinformowała o czasowym obniżeniu cen kilku smartfonów z segmentu budżetowego i średniego. Atrakcyjnie wycenione modele teraz można dostać jeszcze taniej!

Są takie promocje, o których w zasadzie nie trzeba pisać zbyt wiele. Wczoraj Samsung zorganizował promocję, w ramach której otrzymać można słuchawki Samsung Galaxy Buds+ – jak słusznie zauważyliście w komentarzach, jest ona trochę zawiła, wymaga „specjalnych aktywności”, a liczba promocyjnych sztuk jest ograniczona.

Tym razem Samsung postanowił zrobić to dużo prościej. Do 27 września włącznie przecenił kilka swoich średniopółkowych smartfonów – po prostu u wszystkich parnterów handlowych kwota, jaką trzeba zapłacić za te modele spadła. Bez żadnych utrudnień.

Modele objęte przeceną

W ramach promocji dostępne są następujące smartfony:

Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21

Spośród wymienionych modeli szczególnie warto zwrócić uwagę na Galaxy M21, który już w swojej oryginalnej cenie 999 złotych oferuje bardzo korzystny stosunek ceny do możliwości. Do jego najmocniejszych atutów należą wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED oraz bateria o pojemności 6000 mAh. Teraz, gdy ta została obniżona o 100 zł, propozycja Samsunga jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności. Naszą recenzję tego ciekawego smartfona możecie przeczytać tutaj.

Samsung Galaxy A30s
Samsung Galaxy A30s

Warto również zwrócić szczególną uwagę na propozycję najtańszą – Galaxy A20s. To smartfon, który mimo swojej niskiej ceny (w promocji 499 złotych) oferuje moduł aparatu głównego złożony z trzech obiektywów, w tym uważanego za najbardziej przydatny spośród dodatkowych – ultraszerokokątnego. W przypadku tego smartfona, cena została obniżona aż o 300 złotych.

Samsung Galaxy A31
Samsung Galaxy A31

Warto się pospieszyć

Promocyjne ceny smartfonów Samsung obowiązują do 27 września. Można je kupić, między innymi, w sklepach Samsung Brand Store, na stronie internetowej producenta oraz u partnerów handlowych, w tym w Media Expert.