Kup Galaxy S20 lub Galaxy Tab S7, a słuchawki Galaxy Buds+ dostaniesz gratis

Myślę, że serii smartfonów Galaxy S20 nie trzeba nikomu przedstawiać, podobnie zresztą mają się sprawy z tabletami linii Galaxy Tab S7. Samsung właśnie uruchomił promocję, w ramach której do jednego z tych urządzeń, słuchawki Galaxy Buds+ można otrzymać gratis.

Reklama

Jakie urządzenia są objęte promocją?

Zacznijmy może od tego, jakie urządzenia są objęte wspomnianą promocją. Według strony producenta i organizatora promocji są to:

  • Samsung Galaxy S20,
  • Samsung Galaxy S20+,
  • Samsung Galaxy S20+ 5G,
  • Samsung Galaxy S20 Ultra,
  • Samsung Galaxy Tab S7 (zarówno wariant WiFi, jak i LTE),
  • Samsung Galaxy Tab S7+ (zarówno wariant WiFi, jak i 5G).

Galaxy S20 i Galaxy Tab S7 znajdziecie w Media Expert

Samsung Galaxy Buds+ – czy warto?

Słuchawki Samsung Galaxy Buds+ recenzował dla Was Andrzej – pozwólcie więc, że odeślę Was do jego tekstu. Ja pokrótce powiem tylko, że ten model otrzymał od Andrzeja ocenę 9 w dziesięciostopniowej skali.

Napomknę jeszcze, że Samsung Galaxy Buds+ pochodzące z oficjalnej, polskiej dystrybucji są warte 729 złotych – przy czym niektórych oficjalnych partnerów, także w Media Expert, można je wyrwać za 699 złotych.

Samsung Galaxy Buds+ w Media Expert

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa od dzisiaj, tj. 14.09.2020 roku, do 4 października 2020 roku. Aby odebrać za darmo słuchawki Samsung Galaxy Buds+, należy w tym okresie zakupić jedno z wymienionych wyżej urządzeń.

Galaxy Buds+ - jak skorzystać z promocji?

Co ważne, sprzęt należy zakupić u jego z partnerów handlowych Samsunga wymienionego w regulaminie promocji. Lista jest obszerna i zawiera większość popularnych sklepów, w tym naszego partnera, upewnijcie się jednak, że sklep do którego się wybieracie jest tam wymieniony.

Galaxy Buds+ - jak skorzystać z promocji?

Po zakupieniu urządzenia, należy aktywować je przed upływem 7 października 2020 roku, a następnie wypełnić specjalny formularz. Można go znaleźć w zakładce Korzyści aplikacji Samsung Members i należy wysłać go przed 11 października 2020 roku, oczywiście załączając dowód zakupu. Jeśli Wasze zgłoszenie zostanie zweryfikowane pozytywnie, słuchawki w ciągu 10 dni roboczych zostaną do Was wysłane.

Czy jest jakiś haczyk?

Jak podaje regulamin promocji, liczba nagród wynosi łącznie 3000 sztuk. Po 750 par słuchawek przysługuje tym, którzy zdecydują się na zakup Samsunga Galaxy S20, S20+ lub S20+ 5G. Natomiast dla chętnych na Samsunga Galaxy S20 ultra, Tab S7 lub Tab S7+ przewidziano po 250 sztuk na każdy model.

Wydaje mi się, że to główna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę – w końcu promocja trwa do 4 października, ale liczba nagród może wyczerpać się wcześniej.

Nagrody przyznawane są według kolejności poprawnych zgłoszeń. Nie zwlekaj z wypełnieniem formularza.Tak w FAQ promocji mówi sam Samsung ;)

Pamiętajcie, aby przed wzięciem udziału w promocji, przeczytać jej pełny regulamin – znajdziecie go na stronie producenta lub tutaj.