Jest okazja: Samsung odda Ci nawet 500 zł po zakupie Galaxy S20 lub Galaxy Tab S6

Samsung po raz kolejny udowadnia, że nie opłaca się kupować jego smartfonów, kiedy nie ma na nich jakiejś promocji, bo te pojawiają się regularnie i za każdym razem klienci mogą otrzymać bonus o dużej wartości, jak teraz w przypadku serii Galaxy S20 i Galaxy Tab S6.

U Samsunga promocja promocją pogania

Samsung właściwie co tydzień przygotowuje nowe promocje na swoje urządzenia. Najczęściej dotyczą one flagowych smartfonów, ale zdarzają się też specjalne oferty na niżej pozycjonowane smart-telefony oraz tablety.

Teraz południowokoreański producent oferuje nawet 500 złotych zwrotu, jeśli klient zdecyduje się kupić flagowca z najnowszej generacji rodziny Galaxy S lub tablet z poprzedniej odsłony serii Galaxy Tab S.

Samsung odda Ci nawet 500 zł po zakupie Galaxy S20 lub Galaxy Tab S6

Aby skorzystać z najnowszej promocji Samsunga, należy w okresie od 10 sierpnia do 30 sierpnia 2020 roku zakupić u jednego z autoryzowanych partnerów marki (ich lista znajduje się w załączonym poniżej regulaminie) smartfon Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20+ 5G lub Galaxy S20 Ultra 5G bądź tablet Galaxy Tab S6 WiFi lub LTE.

Samsung Galaxy S20

Po zakupie urządzenia należy je aktywować nie później niż do 2 września 2020 roku oraz zalogować się na nim do aplikacji Samsung Members z użyciem konta Samsung. Jeśli ktoś jeszcze nie ma tego ostatniego, musi je utworzyć z zastrzeżeniem, że podczas rejestracji powinien podać prawdziwe i prawidłowe dane, bowiem w przeciwnym wypadku może utracić bonus, który mu przysługuje.

A skoro już o tym mowa, to Samsung oferuje 500 złotych zwrotu po zakupie smartfona z serii Galaxy S20 i 400 złotych po nabyciu tabletu z linii Galaxy Tab S6.

Samsung Galaxy Tab S6

Po 14 dniach od zalogowania się do aplikacji Samsung Members, pojawi się w niej baner informujący o promocji, który należy dotknąć, aby otrzymać specjalny kod. Zostanie on aktywowany w następnym tygodniu (w czwartek) i będzie ważny przez siedem dni.

W tym czasie klient musi udać się do bankomatu sieci Euronet, wybrać odpowiednią opcję i wypłacić bonus. Ich liczba jest jednak ograniczona (więcej informacji na temat ich liczby znajduje się w regulaminie promocji, załączonym poniżej).

Kup smartfon lub tablet Samsunga i odzyskaj nawet 500 zł

Zobacz też inną promocję Samsunga: