Samsung Galaxy A31 smartphone
Samsung Galaxy A31 (źródło: Samsung)

Samsung Galaxy A31 dopiero co zadebiutował w Polsce, a już jest w promocji

To trochę dziwne. Nie minęły jeszcze nawet dwa tygodnie od polskiej premiery modelu Samsung Galaxy A31, a już można go kupić w obniżonej cenie. Nieczęsto się zdarza coś takiego.

Reklama

Samsung Galaxy A31 to świeżynka na polskim rynku

Mimo że to iPhone’y są mistrzami w trzymaniu cen nawet wiele miesięcy po premierze, to producenci smartfonów z Androidem też niechętnie obniżają sugerowane ceny swoich urządzeń. Prędzej czy później się jednak na to decydują, ale raczej nie niemal od razu po wprowadzeniu nowego modelu na rynek.

Samsung Galaxy A31 smartphone
Samsung Galaxy A31 (źródło: Samsung)

A z taką właśnie sytuacją mamy do czynienia w przypadku Samsunga Galaxy A31. Smartfon dopiero co miał polską premierę i trafił do sprzedaży, a już można go kupić w obniżonej cenie. Teraz jego zakup jest znacznie bardziej opłacalny niż początkowo, szczególnie że przy okazji wyjaśniło się kilka nieścisłości, które pojawiły się na początku.

Samsung Galaxy A31 – promocja

Kiedy smartfon zadebiutował na polskim rynku, jego sugerowaną cenę ustalono na 1299 złotych. Nie jest to wygórowana kwota – na zakup smart-telefonu za takie pieniądze może pozwolić sobie większość klientów.

Warto jednak czekać na promocje, bo te prędzej czy później się pojawiają w przypadku niemal każdego urządzenia. Tak też jest teraz z Galaxy A31, aczkolwiek nie spodziewaliśmy się, że cena zostanie obniżona tak szybko, bo model ten wciąż jeszcze pachnie nowością.

Zamiast 1299 złotych, aktualnie na zakup Samsunga Galaxy A31 trzeba przeznaczyć 1149 złotych, czyli o 150 złotych mniej niż do tej pory. Producent nie podaje jednak, do kiedy trwa promocja, ani czy jest to stała obniżka, czy tylko tymczasowa.

Kup Samsunga Galaxy A31 w obniżonej cenie

Samsung Galaxy A31 – czy warto kupić?

1149 złotych za smartfon Samsunga to całkiem niezła oferta, szczególnie że oferuje on wszystko, czego może oczekiwać przeciętny użytkownik. Model ten ma na pokładzie m.in. 6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED Full HD+ z ekranowym czytnikiem linii papilarnych, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, poczwórny aparat z obiektywem szerokokątnym i „oczkiem” do zdjęć makro oraz moduł NFC i Dual SIM.

Jego właściciele nie powinni też narzekać na czas pracy na pojedynczym ładowaniu, ponieważ Samsung Galaxy A31 ma na pokładzie akumulator o pojemności aż 5000 mAh (ładowanie 15 W).

Oczywiście model ten nie jest bezkonkurencyjny, jeśli oceniać atrakcyjność stosunku ceny do oferowanej specyfikacji, lecz mimo wszystko teraz jego cena jest nieco bardziej akceptowalna. Chyba Samsung sam doszedł do wniosku, że 1299 złotych na start to trochę za dużo ;)