Samsung potwierdził, że Samsung Galaxy S6 i S6 Edge będą dostępne w wersji… Avengers | Tabletowo.pl

Samsung potwierdził, że Samsung Galaxy S6 i S6 Edge będą dostępne w wersji… Avengers

Dołącz do dyskusji 0

Nie da się ukryć, że Samsung bardzo „polubił” film Avengers. Pamiętacie konkurs organizowany wspólnie z Samsung Polska, w którym do wygrania były bilety na przedpremierowy seans? Teraz południowokoreański producent poszedł o krok dalej – już niedługo kupić będzie można limitowaną wersję Samsunga Galaxy S6 i S6 Edge z bohaterami tego filmu.

Urządzenia z limitowanej edycji będą miały preinstalowane dodatki związane z poszczególnymi postaciami z filmu. Dodatkowo wygląd smartfonów może się nieco różnić od standardowych egzemplarzy – zostaną zmienione kolory obudowy oraz ramek.

Jong-Kyun Shin przekazał dziennikarzom, że prace nad przygotowywaniem edycji limitowanej nadal trwają, a na półki sklepowe urządzenia trafią na przełomie maja i czerwca. Nie wiadomo niestety, czy smartfony zadebiutują tylko na rodzimym rynku, czy w innych krajach też będzie można zakupić taki sprzęt.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona