Samsung: "Nadchodzi 7,85-calowy iPad" - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung: „Nadchodzi 7,85-calowy iPad”

Tabletowo.pl Samsung: "Nadchodzi 7,85-calowy iPad" Apple Nowości Plotki / Przecieki

W wywiadzie dla Korea Time, pewien anonimowy oficjel Samsunga (tak jest!) podzielił się informacją, że 7,85-calowy iPad Mini pojawi się na rynku jeszcze przed końcem bieżącego roku. O ile o samym tablecie słyszeliśmy już niejednokrotnie, tak fakt, iż informacja pochodzi od Samsunga jest co najmniej interesujący. Koreański gigant zajmuje się nie tylko produkcją własnych urządzeń (będących konkurencją dla Apple), ale również podzespołów wykorzystywanych w montażu wielu smartfonów i tabletów.

Jeśli iPad Mini rzeczywiście ma się pojawić na rynku jeszcze w tym roku, jego produkcja musiała już ruszyć. Jako producent podzespołów, Samsung może mieć udział w jego tworzeniu, a to uwiarygadnia wypowiedź przedstawiciela firmy.

Steve Jobs był przeciwny wprowadzeniu na rynek iPada z ekranem o przekątnej mniejszej niż 9,7”. Po jego śmierci stery w Apple przejął Tim Cook, którego wizja przyszłości firmy wydaje się podobna, aczkolwiek obecny prezes może mieć inne spojrzenie na sprawę rozszerzenia linii tabletów spod znaku nadgryzionego jabłka. Jeśli rzeczywiście tak jest, docierające do nas plotki o mniejszym iPadzie są prawdziwe. Przekonamy się już niebawem (czerwcowe WWDC wydaje się odpowiednim miejscem na premierę nowego urządzenia), a tymczasem trwa przedsprzedaż najnowszej, trzeciej już, generacji „dużego” iPada.

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona