Fot za: GizChina

Samsung + Marvel = dedykowane case’y dla Galaxy S10. Są też paski dla Galaxy Active

Najbliższe miesiące będą dla Marvella czasem żniw. Wszystkie wątki przedstawione w uniwersum łączą się powoli w całość. W zasadzie, brakuje jeszcze jednego elementu układanki. Nie powinno więc dziwić, że Samsung zamierza odrobinę wykorzystać zwyżkującą popularność studia, dla którego 2019 rok może być przełomowy.

Akcesoria, o których mowa, noszą dumną nazwę Super Hero. Ich rynkowego debiutu spodziewamy się w połowie kwietnia, choć serwis źródłowy informuje tylko o sprzedaży na Tajwanie. Nie ma ani słowa o globalnym lub choćby europejskim modelu dystrybucji. Patrząc jednak na to, jak wielką siłę oddziaływania ma zarówno Samsung, jak i Marvel, w ciemno można założyć, że akcesoria pojawią się także na wielu innych rynkach.

Reklama

Pierwsze wrażenia – Samsung Galaxy S10E, Galaxy S10 i Galaxy S10+

Pokrowce ochronne będą dostępne w czterech wersjach. Można na nich odnaleźć Spider-Mana, Iron Mana, Kapitana Amerykę oraz ekipę Avengersów. Poza samymi bohaterami uwagę przykuwa też dość odważny – żeby nie powiedzieć ekstrawagancki – kształt oraz wygląd case’ów. Miłym akcentem jest też możliwość dodania wybranego motywu na pulpicie, ma także pojawić się wyjątkowy dla każdego case’a efekt odblokowania urządzenia.

Samsung i Marvel nie zapomnieli też o tych, którzy korzystają ze smartwatchy. Do sprzedaży ma trafić pasek dla Galaxy Watch Active, gdzie także będzie można odnaleźć motywy powiązane z uniwersum Marvela. Paski mają mieć średnicę 20 mm. Mówi się, że za case’a Samsung zażyczy sobie 42 dolary (~160 złotych), a pasek do zegarka ma zamykać się w kwocie zbliżonej do 148 złotych. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne informacje związane z globalną dostępnością produktów oraz – rzecz jasna – na Avengers: Endgame.

źródło: GizChina