Chcielibyście zobaczyć bezramkowego Samsunga o przekątnej ekranu mniejszej niż 5 cali? Coś jest na rzeczy... - Tabletowo.pl

Chcielibyście zobaczyć bezramkowego Samsunga o przekątnej ekranu mniejszej niż 5 cali? Coś jest na rzeczy…

Pojawiła się plotka, że Samsung pracuje nad bezramkowym, kompaktowym smartfonem, którego przekątna ekranu Infinity Display nie przekracza 5 cali. To byłby prawdziwy hit.

Wieści pochodzą z serwisu społecznościowego Weibo, wprost od człowieka, który do tej pory przekazał już kilka wartościowych przecieków. Mężczyzna, znany pod pseudonimem Ice Universe, nie daje głowy, że mały smartfon od Samsunga rzeczywiście pojawi się w sprzedaży. Zwraca tylko uwagę, że nowe modele producenta nie schodzą już raczej poniżej poziomu 5 cali, a już na pewno nie będą to Galaxy A5 (2018) czy Galaxy A7 (2017), których ekrany będą sobie liczyć 5,5 cala i 5,7 cala.

Tabletowo.pl Chcielibyście zobaczyć bezramkowego Samsunga o przekątnej ekranu mniejszej niż 5 cali? Coś jest na rzeczy... Plotki / Przecieki Samsung Smartfony

Niektórzy są zdania, że kompaktowym smartfonem może być Galaxy S9 Mini, ale to założenie jest tak naciągane, że sam w nie nie wierzę – zwłaszcza, że Samsung nie zdecydował się wydać mniejszej wersji tegorocznego flagowca firmy. Nie znaczy to, że jest to niemożliwe – raczej wysoce nieprawdopodobne.

Informacja ta może być jedną wielką pomyłką, ale jestem pewien, że znalazłoby się mnóstwo chętnych na zgrabny, kompaktowy smartfon Samsunga z ekranem jak w Galaxy S8, z przekątną 5 cali. Nosilibyście takie cudeńko w kieszeni?

źródło: Weibo przez Sammobile
na zdjęciu tytułowym: Samsung J2 2017

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona