Samsung jeszcze w tym roku pokaże 13-calowy tablet?

Samsung jeszcze w tym roku pokaże 13-calowy tablet?

Samsung to nadal drugi gracz na rynku tabletów i jeśli Koreańczycy chcą utrzymać ten stan, to muszą ciągle pokazywać ciekawe urządzenia. Jednym z nich ma być Galaxy Note 10.1 2015, który ostatnio został dostrzeżony w sieci. Jednak oprócz niego powinien pojawić się również większy produkt, mający 13 cali. Z tą różnicą, że 13-calowca możemy poznać jeszcze w tym roku!

Na razie nie wiadomo wiele o 13-calowym urządzeniu, poza tym że będzie, prawdopodobnie, produktem konkurencyjnym dla Surface Pro 3 i innych podobnych urządzeń. Urządzenie ma również dostać wyświetlacz wykonany w technologii LCD, a nie AMOLED. Wszystko wskazuje na to, że będzie to produkt topowy, więc zobaczymy w nim mocny procesor (Snapdragon lub Exynos), 3 lub 4 GB pamięci RAM oraz wszystkie dodatki znane z innych urządzeń Koreańczyków, jak rysik czy czytnik linii papilarnych. Oczywiście będzie pracować pod kontrolą Androida.

Informacji, jak już wspominałem, nie ma wielu, ale zapowiadają się interesująco. Jeśli będziemy mogli zakupić do niego wygodną klawiaturę, to może się to okazać narzędzie dobre do pracy. Jeśli jesteście zainteresowani produktami Samsunga, to rzućcie okiem na nasze recenzje: Galaxy Note PRO 12.2 oraz Galaxy Tab S 10.5.