Samsung chyba myśli, że jak dorzuci do Galaxy Note 9 gratis w postaci słuchawek, to smartfon będzie się lepiej sprzedawał

Biorąc pod uwagę ceny, jakie ostatnimi czasy osiągają flagowe smartfony w momencie ich premier, zarówno producenci jak i konsumenci przyzwyczaili się do tego, że w przedsprzedaży znajdują się jakieś wartościowe gratisy. Ci pierwsi muszą w jakiś sposób zrównoważyć ceny smartfonów, które zwykle przekraczają próg 4 tysięcy złotych, zaś ci drudzy przy takim wydatku wezmą właściwie wszystko, co „za darmo” da sprzedawca.

W przypadku Galaxy Note’a 9 też zapewne będziemy mogli liczyć na jakiś podarek od Samsunga. Holendrzy na przykład w zestawie z nowym phabletem tego producenta znajdą bezprzewodowe słuchawki AKG Y50 BT.

W oficjalnej dystrybucji słuchawki te kosztują u nas 589 zł, zatem prezent Samsunga jest nawet ciekawą propozycją. Ale to nie wszystko. Holenderskie zestawy zawierają też paczkę V-Bucksów wartych 150 dolarów. V-Bucks to waluta w grze Fortnite, dzięki której można kupować dodatkowe przedmioty, zmieniające wygląd postaci czy broni, którą nosi. W połączeniu z faktem, że Fortnite na Androida najprawdopodobniej będzie przez jakiś czas dostępny tylko dla właścicieli Galaxy Note 9, może pomóc jego właścicielom w zaopatrzeniu się w wartościowe skiny już na początku gry na tej platformie.

Sęk w tym, że nie będzie można dostać jednocześnie słuchawek AKG i V-Bucksów. To znaczy: będzie można, ale za dopłatą 99 dolarów. Jeśli klient nie zdecyduje się wydać dodatkowych pieniędzy, będzie musiał wybrać między nausznikami AKG a plikiem wirtualnych pieniędzy.

Trzeba podkreślić, że tak najprawdopodobniej będzie wyglądał pakiet startowy dla osób kupujących Galaxy Note 9 w przedsprzedaży w Holandii, bo stamtąd pochodzi przeciek.

Jakie gratisy przewiduje Samsung Mobile Polska – tego nie wiemy.

Czyżby do nas też trafiły słuchawki AKG? A może IconX? Trudno powiedzieć. Note 9 raczej na pewno nie będzie tańszy niż ubiegłoroczny Note 8, którego sprzedawano za 4299 złotych. Producent musi więc w jakiś sposób przekonać nas, że warto sięgnąć po najnowszego przedstawiciela linii Galaxy Note. Z niecierpliwością czekamy na premierę!

https://www.tabletowo.pl/2018/08/03/smartfon-samsung-galaxy-note-9-potwierdzona-specyfikacja/

źródło: TechTastic przez PhoneArena