Samsung Gear Fit 2 dostaje (wreszcie) aktualizację oprogramowania | Tabletowo.pl

Samsung Gear Fit 2 dostaje (wreszcie) aktualizację oprogramowania

Dołącz do dyskusji 0

Najnowsza smart opaska koreańskiego producenta, właśnie doczekała się aktualizacji. Nowa wersja systemu wprowadza kilka nowości, które mają usprawnić i uprzyjemnić korzystanie z Gear Fit 2.

Sama aktualizacja waży zaledwie 21,44 MB i jest oznaczona jako R360XXU1BPK5 R360OXA1BPK5. Obecnie zainstalowana na opasce wersja oprogramowania nosi natomiast symbol R360XXU1BPG3. To jednak powinno dość prędko ulec zmianie – niech tylko zostanie ona rozdystrybuowana do wszystkich użytkowników tego urządzenia.

Na chwilę obecną, jako szczęśliwa posiadaczka tego właśnie modelu, nie widzę jednak możliwości zaktualizowania oprogramowania. Cierpliwie więc czekam, aż zostanie ona udostępniona wszystkim użytkownikom.

Czego należy się spodziewać po zainstalowaniu najnowszej wersji? Przede wszystkim, dostaniemy autopauzę, która aktywuje się w trakcie trwania treningu w odpowiednim momencie. Przydatna opcja, dzięki której nie trzeba będzie robić tego ręcznie. Ponadto, opaska dostanie wsparcie dla nowych ćwiczeń, które wykonujemy w domu, a także dla nowej aktywności – Star Jumps – czyli skoków, które wyglądają dosyć specyficznie… Mocno zainteresowanych tym tematem, odsyłam do YouTube ;). Usprawniono także działanie modułu GPS oraz dodano menu, które pojawia się podczas podłączenia opaski do nowego telefonu.

Pełną listę zmian, możecie zobaczyć poniżej.

Nowa wersja systemu dla opaski Gear Fit 2

Nowa wersja systemu dla opaski Gear Fit 2

Pozostaje jedynie czekać na udostępnienie tej wersji globalnie, by każdy mógł cieszyć się z nowych funkcji, które powinny nieco ułatwić i jeszcze bardziej uprzyjemnić obcowanie z Gear Fit 2.

Źródło: SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona