Samsung Galaxy Fold (fot. Katarzyna Pura, Tabletowo.pl)

Ja już trzymałam w rękach Samsunga Galaxy Z Fold 2, a Wy możecie go kupić aż o 760 złotych taniej!

Premiera Samsunga Galaxy Z Fold 2 to jedno z największych wydarzeń ubiegłego tygodnia. Ja bardzo się cieszę, że miałam okazję trzymać go już w rękach i dzięki temu poznać go już nieco bliżej, czym dzielę się z Wami na wideo. Tymczasem u naszego Partnera w ofercie pojawiła się promocja, w ramach której można go kupić o aż 760 złotych taniej.

Na temat parametrów technicznych Galaxy Z Fold 2 nie będę się rozpisywać, bo zrobiłam to już przy okazji mojego wpisu o premierze tego smartfona. Z racji tego, że w ostatnich dniach miałam szansę zapoznać się z nim przez dłuższą chwilę, mogę natomiast powiedzieć kilka słów na temat oprogramowania, które Samsung znacznie ulepszył względem Folda pierwszej generacji.

Na poniższym wideo zobaczycie między innymi jak działa tryb Flex, czyli możliwość korzystania z urządzenia z ekranem otwartym pod praktycznie dowolnym kątem, i co nam to daje w praktyce (uwaga: wygłupiam się przed kamerą! ;)), a także jak sprawnie przełączają się aplikacje pomiędzy widokiem na zewnętrznym a wewnętrznym ekranie.

Zapraszam na pierwsze wrażenia. Pamiętajcie też o zostawieniu subskrypcji!

Świetna promocja na Samsunga Galaxy Z Fold 2!

Najnowszego składaka Samsunga kupimy w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej – błyszczącej i miedzianej – matowej. Podczas oficjalnej premiery urządzenia mówiono, że na wybranych rynkach będzie można spersonalizować kolor zawiasu smartfona, niestety, jak się możecie domyśleć, Polska nie jest jednym z nich. A szkoda.

Na otarcie łez, dość niespodziewanie, w Media Expert pojawiła się rewelacyjna promocja, w ramach której jeszcze przed premierą można kupić Galaxy Z Fold 2 o 760 złotych – za dokładnie 8040 złotych. W obliczu premierowej ceny 8799 złotych tych kilkaset złotych obniżki robi różnicę.

Kup Samsunga Galaxy Z Fold 2 5G w promocyjnej cenie

Niższa cena obowiązuje na smartfon w kolorze miedzianym. Urządzenie będzie wysyłane po 17 września 2020. Niestety, nie udało mi się znaleźć informacji do kiedy trwa niniejsza promocja.

Samsung Galaxy Z Fold 2 w świetnej promocji w Media Expert
Samsung Galaxy Z Fold 2 w świetnej promocji

Oczywiście mam świadomość tego, że Samsung Galaxy Z Fold 2 nie jest smartfonem dla mas i nie każdy będzie mógł sobie na niego pozwolić. Wiem jednak, że taka promocja z pewnością zachęci osoby, którym tuż po premierze przeszło przez myśl, by go kupić i potrzebowały jedynie dodatkowego bodźca ku temu.

I właśnie go otrzymały ;)

A tymczasem: co sądzicie o Samsungu Galaxy Z Fold 2?

Aktualizacja:

Niestety, już po promocji.