Kusząca oferta przedsprzedażowa nowego zegarka – Galaxy Watch z podwójną ładowarką gratis

W Nowym Jorku Samsung zaprezentował trzy produkty: smartfon Galaxy Note 9 (którego recenzja na Tabletowo już niebawem!), zegarek Galaxy Watch w kilku odsłonach oraz podwójną ładowarkę indukcyjną Wireless Charger Duo. Pierwszy z produktów trafił do przedsprzedaży tuż po zakończeniu konferencji, z kolei na kolejne dwa musieliśmy poczekać nieco dłużej. Ale warto było, bo oferta, jaką przygotował Samsung wraz z polskimi sklepami, jest naprawdę kusząca.

Muszę przyznać, że byłam święcie przekonana, że oferta przedsprzedażowa na Galaxy Note 9 będzie zawierała Wireless Charger Duo, tymczasem… niestety, obyło się bez gratisu, za to klienci otrzymali inne benefity w postaci możliwości skorzystania z cashbacku do 800 złotych i Gurad Note9 – trzyletniej ochrony na wyświetlacz (więcej na ten temat przeczytacie w osobnym wpisie). Samsung jednak nie zawiódł i podwójną ładowarkę indukcyjną postanowił zaoferować w zestawie z nowym smartwatchem. A skoro piszę o ofercie, jest to równoznaczne z faktem, że poznaliśmy polskie ceny zarówno zegarka, jak i nowej ładowarki.

https://www.tabletowo.pl/2018/08/09/samsung-galaxy-note-9-to-pierwsze-wrazenia/

Przedsprzedaż Samsunga Galaxy Watch – za ile i co gratis?

Cena Samsunga Galaxy Watch w wersji 42 mm (kolor różowy lub czarny) została ustalona na 1329 złotych, natomiast modelu większego, 46 mm (kolor srebrny), na 1399 złotych. Samą ładowarkę Samsung Wireless Charger Duo będzie można kupić w Polsce za 399 złotych.

W ramach przedsprzedaży oba urządzenia sprzedawane są w zestawie (w schemacie: ładowarka do zegarka gratis), jeśli więc ktoś był zainteresowany oboma produktami, niewątpliwie jest to dla niego świetna oferta, by wejść w ich posiadanie.

https://www.tabletowo.pl/2018/08/09/samsung-galaxy-watch-premiera/

Samsung Wireless Charger Duo to nic innego, jak podwójna ładowarka indukcyjna. Przemyślana została tak, by jednocześnie bezprzewodowo ładować smartfona i smartwatcha, ale – co ważne – oba pola mogą służyć do ładowania telefonu. Rzeczony produkt wygląda tak, jak na poniższym zdjęciu, ale – jeśli mnie oczy nie mylą – w przesprzedaży z Galaxy Watch w ofercie jest wersja czarna.

Sam smartwatch natomiast skupia się głównie na monitorowaniu: stresu, snu i naszej aktywności fizycznej. Pierwsza z funkcji automatycznie wykrywa poziom stresu i zaleca odpowiednie ćwiczenia oddechowe (ciekawe, nie powiem, ale chcę to przetestować w rzeczywistości). Druga opcja jest już znana z poprzednich zegarków Samsunga, ale została zaktualizowana o analizowanie wszystkich faz snu, co ma pomóc wykształcić zdrowe nawyki związane z odpoczynkiem. Ostatnia funkcja, czyli monitorowanie aktywności fizycznej, aktualnie rozpoznaje 39 różnych jej rodzajów, w tym 21 ćwiczeń na siłowni.

Zegarek jest kompatybilny ze smartfonami z Androidem od wersji 5.0 w górę oraz z iPhone’ami od iPhone’a 5 do nowszych z iOS od wersji 9.0.

Przedsprzedaż Samsunga Galaxy Watch rozpoczęła się dziś i potrwa do szóstego września włącznie – dzień później urządzenia trafią w ręce klientów.

Przedsprzedaż trwa już między innymi w Komputroniku i w x-kom.

Dzięki Grzegorz H. za info! :)