(fot. Samsung)

Promocja: kupujesz Galaxy Tab S6, a Samsung oddaje Ci 400 zł

Jeśli chodzi o tablety z Androidem, to Galaxy Tab S6 nie ma sobie równych – to po prostu najlepszy sprzęt w swoim segmencie, który zdetronizować może jedynie… Galaxy Tab S7+. Na jego premierę jeszcze czekamy, a tymczasem możecie kupić wciąż najnowszy, flagowy tablet Samsunga w bardzo dobrej promocji.

O tym, że Galaxy Tab S6 jest tabletem z najwyższej półki, świadczy wiele rzeczy. Po pierwsze, bazuje on na bardzo wydajnym, ośmiordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 855, który współpracuje z 6 GB RAM. Użytkownik otrzymuje natomiast na swoje pliki i programy 128 GB pamięci, którą dodatkowo może rozszerzyć przy użyciu karty microSD o pojemności do 512 GB.

Samsung Galaxy Tab S6 tablet
Samsung Galaxy Tab S6 (fot. Andrzej Libiszewski / Tabletowo.pl)

To jednak dopiero wstęp do tego, co jeszcze jest w stanie zaoferować Galaxy Tab S6. Tablet dysponuje podwójnym aparatem głównym z obiektywem ultraszerokokątnym, a na dodatek można go obsługiwać rysikiem S Pen (specjalne miejsce dla niego znajduje się na panelu tylnym), co – w połączeniu z powyższym – czyni go bardzo atrakcyjnym narzędziem do pracy, szczególnie jeśli użytkownik dokupi do niego dedykowaną klawiaturę BookCover – wówczas będzie już kompletny.

W przypadku Galaxy Tab S6 warto jeszcze wspomnieć o 10,5-calowym wyświetlaczu Super AMOLED o rozdzielczości 2560×1600 pikseli z ekranowym czytnikiem linii papilarnych oraz baterii o pojemności 7040 mAh. No i nie można zapomnieć, że tablet oferuje tryb DeX oraz – opcjonalnie – modem LTE.

Samsung Galaxy Tab S6 tablet BookCover keyboard
Samsung Galaxy Tab S6 z klawiaturą-etui BookCover (fot. Andrzej Libiszewski / Tabletowo.pl)

Samsung Galaxy Tab S6 – promocja

W zależności od wersji, tablet kosztuje 2999 zł lub 3399 zł (odpowiednio: bez i z modemem LTE). Na klientów, którzy kupią go w tym tygodniu, tj. od 15 do 21 czerwca 2020 roku, czeka jednak miły prezent.

Otóż dla nabywców Galaxy Tab S6 przewidziano zwrot w wysokości 400 złotych. To całkiem ładna i z pewnością atrakcyjna sumka. Trzeba jednak spełnić kilka warunków, aby go otrzymać.

Po pierwsze, kupić Galaxy Tab S6 w podanym powyżej okresie u jednego z autoryzowanych partnerów, na przykład w sieci Media Expert. Po drugie, najpóźniej do 22 czerwca 2020 roku należy aktywować tablet i zalogować się do aplikacji Samsung Members, a następnie (do 23.06.2020) wypełnić formularz i podać w nim numer konta oraz załączyć zdjęcie dowodu zakupu.

Po pozytywnej weryfikacji Samsung na podane w formularzu konto bankowe zwróci 400 złotych (w ciągu 14-17 dni). Liczba zwrotów jest jednak ograniczona do 140 sztuk.

Kup tablet Samsung Galaxy Tab S6

Regulamin promocji „Zwrot 400 zł na konto za zakup Samsung Galaxy Tab S6” (PDF)