Niektórzy powątpiewali w jego istnienie. Oto dowód na to, że Samsung pracuje nad Galaxy Tab S4 | Tabletowo.pl

Niektórzy powątpiewali w jego istnienie. Oto dowód na to, że Samsung pracuje nad Galaxy Tab S4

Dołącz do dyskusji 0

Po premierze tabletu Galaxy Tab S3 na ubiegłorocznych targach Mobile World Congress, wielu oczekiwało, że Samsung pójdzie tą samą ścieżką i zaprezentuje jego następcę w trakcie targów MWC w tym roku. Tak się jednak nie stało, gdyż Koreańczycy całkowicie skupili się na smartfonach Galaxy S9 i Galaxy S9+. Nie znaczy to jednak, że Samsung porzucił plan wydania flagowego tabletu.

O Galaxy Tab S4 słyszeliśmy trochę plotek i nieoficjalnych donosów, ale nie było żadnej „podkładki” na te rewelacje. Ostatnio jednak zaczęły się one pojawiać, i to coraz częściej, co sugerowałoby, że Samsung rzeczywiście działa w tym temacie.

Informacje o nowym tablecie Samsunga pojawiały się w wynikach benchmarków GFXBench, na stronach certyfikacji Wi-Fi Alliance i agencji zatwierdzających do użytku moduły Bluetooth. Tym razem mamy zrzut ekranu z Geekbench, dzięki czemu dowiadujemy się nieco więcej na temat specyfikacji następcy Galaxy Tab S3 (czy już wspominałem, że wkrótce dostanie Androida Oreo?).

Zgodnie z tymi danymi, tablet będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB RAM i zadziała na Androidzie 8.1 Oreo zaraz po wyjęciu z pudełka. Inne źródła wskazują również, że treści będą wyświetlane na 10,5-calowym ekranie o proporcjach 16:10. Do naszej dyspozycji zostanie oddanych 64 GB pamięci wewnętrznej, oczywiście pomniejszonych o miejsce zajmowane przez system.

Użytkownicy będą mogli skorzystać z 13-megapikselowego aparatu głównego lub 8-megapikselowej kamerki przedniej. W obiegu powinna pojawić się zarówno wersja z Wi-Fi, jak również opcja z LTE.

Skoro Galaxy Tab S3 debiutował na MWC 2017, a na tegorocznych targach Mobile World Congress Samsung nawet nie pisnął o Galaxy Tab S4, to nasze prognozy dotyczące tego, kiedy pojawi się nowy topowy tablet z Korei, mogą być równie dokładne jak Wasze. Po prostu czekamy .

źródło: TheAndroidSoul

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona