Samsung Galaxy Tab S2 9.7″ Wi-Fi (SM-T810) też dostał aktualizację do Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab S2 9.7″ Wi-Fi (SM-T810) też dostał aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Galaxy Tab S2 9.7″ Wi-Fi (SM-T810) był ostatnim przedstawicielem tej rodziny (chodzi konkretniej o generację z 2015 roku), który nie otrzymał jeszcze Androida 7.0 Nougat. To się jednak właśnie zmienia, ponieważ jak doniósł nam jeden z naszych Czytelników, producent rozpoczął już proces udostępniania nowej wersji systemu dla tego modelu.

Trzeba przyznać, że Samsung dość sprawnie uporał się z aktualizacją całej rodziny Galaxy Tab S2 z 2015 roku. Pierwszy tablet, Galaxy Tab S2 9.7″ LTE (SM-T815), dostał Androida 7.0 Nougat na początku maja, a niedługo po nim również Galaxy Tab S2 8.0 Wi-Fi (SM-T710) i Galaxy Tab S2 8.0 LTE (SM-T715). Teraz przyszedł czas na ostatniego członka tej familii, Galaxy Tab S2 9.7″ Wi-Fi (SM-T810).

Jak poinformował nas nasz Czytelnik, jego tablet już wczoraj dostał Androida 7.0 Nougat. Aktualizacja – tak samo, jak u poprzedników – waży około 900MB. Razem z nową wersją systemu udostępniane są również świeższe, kwietniowe poprawki zabezpieczeń Androida. Update udostępniany jest oczywiście zdalnie, bezprzewodowo, kanałem OTA (Over-The-Air).

Aktualizacja do Androida 7.0 Nougat dla Samsunga Galaxy Tab S2 9.7″ Wi-Fi (SM-T810)

Niestety, pierwsze wrażenia naszego Czytelnika z użytkowania Galaxy Tab S2 9.7″ Wi-Fi (SM-T810) po aktualizacji nie były zbyt pozytywne. Skarżył się on bowiem na szybkie rozładowywanie baterii od 15% oraz problemy z wyświetlaczem. Zaleciłem mu więc przywrócenie ustawień fabrycznych, ponieważ to najczęściej rozwiązuje sprawę i sprzęt po tym działa tak, jak powinien.

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy Wasze Galaxy Tab S2 9.7″ Wi-Fi (SM-T810) również dostały już aktualizację i jak się sprawują, działając pod kontrolą Androida 7.0 Nougat.

Dzięki Jacek za info screena!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona