Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE (SM-T715) też już z Nougatem | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE (SM-T715) też już z Nougatem

Dołącz do dyskusji 0

Zaledwie wczorajszego popołudnia informowaliśmy o dostępności aktualizacji do Androida 7.0 Nougat na tablecie Samsung Galaxy Tab S2 8.0 w wersji WiFi (SM-T710), a dziś już mamy dla Was kolejne dobre wieści – tym razem dla posiadaczy egzemplarzy z LTE (SM-T715). Zerknijcie na belki powiadomień w swoich urządzeniach – nowa wersja oprogramowania już powinna tam na Was czekać!

Często zdarza się, że urządzenia z WiFi otrzymują aktualizację na długo wcześniej przed wersjami z modemem. Tym razem jednak nie mamy do czynienia z taką sytuacją – produkty z LTE dostały Nougata dosłownie kilkanaście godzin później. I to niewątpliwie powinno nas cieszyć.

Paczka aktualizacyjna waży 935,44MB i wprowadza, poza nowszą wersją systemu Android oraz nowymi trybami wydajności, liczne poprawki, których pełną listę znajdziecie na zdjęciu załączonym poniżej (dzięki Rafał za podesłanie!). Jak widzicie, aktualizacja przeznaczona jest dla rejonów XEO i XXU.

Dzięki dzisiejszej aktualizacji można powiedzieć, że już prawie cała rodzina tabletów z serii Galaxy Tab S2 działa pod kontrolą Androida 7.0 Nougat. Galaxy Tab S2 9.7 LTE otrzymał aktualizację na początku maja, nieco później dołączył do niego Galaxy Tab S2 8.0 WiFi, a teraz również wersja z LTE. Na aktualizację wciąż czeka Galaxy Tab S2 9.7 w wersji z WiFi – i to jest dość nietypowe, bo zazwyczaj, jak pisałam wyżej – aktualizacja w pierwszej kolejności ląduje na urządzeniach z WiFi, a dopiero później z LTE. Patrząc jednak, że w takich krajach, jak Czechy, Słowenia czy Bułgaria Nougat dostępny jest od trzech dni, możemy się spodziewać, że już niebawem pojawi się także u nas.

A przy okazji wspomnę, że aktualnie testuję Samsunga Galaxy Tab S3, więc jeśli macie jakieś pytania – śmiało!

Dzięki Rafał i Piotrek za info! :)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona