Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE w Polsce wreszcie z Lollipopem! | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE w Polsce wreszcie z Lollipopem!

Dołącz do dyskusji 0

Na początku maja Samsung wypuścił aktualizację swojego flagowego tabletu, Galaxy Tab S 8.4 w wersji LTE, do Androida 5.0.2 Lollipop. W pierwszej kolejności dostępna była dla urządzeń zakupionych w Hong Kongu. Cztery dni później, ku mojemu zdziwieniu, pojawiła się na sprzęcie kupionym u polskiego operatora – Play. Na nowe oprogramowanie dla wersji z wolnego rynku musieliśmy jednak poczekać nieco dłużej. Ale wreszcie jest.

Mejlowo dajecie znać, że dzisiejszej nocy na Waszych urządzeniach pojawiła się informajca o dostępności nowszej wersji systemu. Długo wyczekiwany Android 5.0.2 Lollipop jest zatem wreszcie dostępny na Galaxy Tab S 8.4 LTE (SM-T705) zakupionym na wolnym rynku. Poza nowościami z Lollipopa (nowy ekran blokady, panel powiadomień, udoskonalony tryb multi window) wprowadza przede wszystkim Material Design. Nie mogło obejść się także bez pomniejszych aktualizacji aplikacji, poprawek błędów i stabilności działania.

Aktualizacja dostępna jest w trybie OTA i waży 918MB. Jeśli tablet nie poinformuje Was automatycznie o czekającym Lollipopie, musicie wymusić jego pobranie ręcznie w ustawieniach.

Dzięki Paweł!

Aktualizacja:

Okazuje się, że aktualizację otrzymał dziś również Galaxy Tab S 10.5 w wersji z WiFi – napisaliśmy o tym fakcie tutaj.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona