Ważne

Android 5.0.2 Lollipop dostępny dla Samsunga Galaxy Tab S 8.4 LTE z Play

Przyznam, że tego się nie spodziewałam. Ledwie cztery dni od rozpoczęcia aktualizowania tabletu Galaxy Tab S 8.4 LTE (SM-T705) w pierwszym kraju, tj. Hong Kongu, Android 5.0.2 Lollipop przywędrował do Polski. Co ciekawe, podczas gdy jeszcze nie jest dostępny dla egzemplarzy kupionych w wolnej sprzedaży (powinien być wkrótce), mogą się z niego cieszyć użytkownicy, którzy zakupili go w sieci Play.

Już wielokrotnie pisaliśmy, co wnosi Android Lollipop, ale warto powtórzyć to raz jeszcze. Aktualizacja wprowadza dużo zmian w interfejsie względem KitKata – przede wszystkim nowy interfejs zgodny jest z Material Design. Jest też nowy ekran blokady i panel powiadomień oraz udoskonalony tryb multi window. Nie mogło obejść się także bez pomniejszych aktualizacji aplikacji, poprawek błędów i stabilności działania.

Aktualizacja do Androida 5.0.2 powinna pojawić się na Waszych tabletach automatycznie (OTA) – jeśli jej nie ma, zajrzyjcie do ustawień i spróbujcie wymusić ją ręcznie. Dla niecierpliwych jest również możliwość pobrania paczki aktualizacyjnej – stąd.

sgts8.4LTE-Play-Lollipop

Dzięki Marcin za info!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona