Samsung Galaxy Tab otrzyma aktualizację do Gingerbread i Honeycomb | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab otrzyma aktualizację do Gingerbread i Honeycomb

Dołącz do dyskusji 0

Niedzielny wieczór (zwłaszcza w przeddzień kolokwium…) to doskonały czas na uzupełnienie kilku ważnych newsów z ubiegłego tygodnia, na których napisanie w minionych sześciu dniach najzwyczajniej nie starczyło mi czasu. I tak, pierwszym z istotnych tekstów była wiadomość o dwurdzeniowych procesorach Qualcomm w tabletach. Drugim natomiast będzie news o aktualizacji Samsunga Galaxy Tab do Gingerbread i Honeycomb.

Wszystkim, którzy choć raz na jakiś czas śledzą rynek tabletów internetowych, nie jest obcy fakt, iż Samsung Galaxy Tab działa w oparciu o Androida w wersji 2.2 Froyo. Kolejny raz muszę zaznaczyć fakt, iż jest ona nieprzystosowana na tego typu urządzenia. A wspominam o tym nie bez powodu.

W ostatnich dniach Samsung zapewnił, że jak tylko Google wyda na rynek kolejną wersję Androida, udostępni ją w aktualizacji dla wszystkich posiadaczy tabletu. Ma tak być zarówno w przypadku Gingerbread, którego premiera spodziewana jest jeszcze w tym roku, ale także Honeycomb.

Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy tabletu Samsunga. O, przy okazji dodam, że jakiś czas temu producent pochwalił się, że do końca roku chce sprzedać jeszcze milion egzemplarzy modelu. Ciekawe czy mu się to uda.

No to jeszcze jedna informacja, która właśnie mi się przypomniała. W jednym z wywiadów udzielonych przez jednego z przedstawicieli firmy, została potwierdzona informacja na temat tego, że Samsung pracuje nad 10-calową wersją Galaxy Tab.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona