Samsung Galaxy Tab E trafi do Polski pod koniec sierpnia | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab E trafi do Polski pod koniec sierpnia

Dołącz do dyskusji 0

Dosłownie kilka dni temu Samsung oficjalnie zaprezentował nowe urządzenie wchodzące w skład tabletowego portfolio. Mowa o budżetowym Galaxy Tab E wyposażonym w wyświetlacz o przekątnej 9,6″. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że w pierwszej kolejności trafi do sprzedaży na rynku tajwańskim – pod koniec czerwca. Kiedy będziemy go mogli kupić w Polsce?

Podczas cotygodniowego spotkania z rzecznikiem Samsung Polska na Twitterze (Godzina z Rzecznikiem #GZR), Olaf Krynicki zapytany o datę polskiej premiery Galaxy Tab E odpowiedział, że będzie dostępny pod koniec sierpnia. Bliżej tego terminu powinniśmy poznać również ceny produktu.

Przypomnę, że Galaxy Tab E 9,6″ został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 9,6″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC8830 1,3GHz, 1GB RAM i Androida 4.4 KitKat. Dopełnieniem parametrów jest akumulator o pojemności 5000 mAh, Bluetooth 4.0, GPS, WiFi, aparat 5 Mpix i kamerka 2 Mpix.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona