Ważne

Budżetowy Samsung Galaxy Tab E 9,6″ zaprezentowany

Podczas gdy wciąż czekamy na oficjalną prezentację drugiej generacji high-endowej serii Galaxy Tab S, Samsung zasypuje nas tańszymi produktami. Najpierw poznaliśmy Galaxy Tab A 9,7″ (i Galax Tab A 8.4, którego jednak nie będzie w Polsce). A dziś, po kilku wcześniejszych przeciekach, został oficjalnie zaprezentowany Galaxy Tab E 9,6″.

Szczegółowe informacje na jego temat trafiły do sieci kilka dni temu, więc pod tym względem muszę przyznać, że nie ma żadnego efektu zaskoczenia. I tak, mamy do czynienia z wyświetlaczem o przekątnej 9,6″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowym procesorem Spreadtrum SC8830 o częstotliwości taktowania 1,3GHz, 1GB RAM oraz Androidem w wersji… 4.4 KitKat. Jak widać po najważniejszych komponentach, urządzenie to zdecydowanie będzie pochodziło z niskiej półki.

A jak przedstawiają się pozostałe parametry? Na pokładzie Galaxy Tab E 9,6″ znajdziemy akumulator o pojemności 5000 mAh, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix oraz zaplecze komunikacyjne w postaci GPS, WiFi oraz Bluetooth 4.0. Jak ostatnio zdążyliśmy się już przyzwyczaić, preinstalowane będą aplikacje Microsoftu, w tym World, Office, PowerPoint oraz OneDrive, OneNote i Skype.

Samsung Galaxy Tab E 9,6″ ma trafić do sprzedaży pod koniec czerwca w pierwszej kolejności na rynku tajwańskim w cenie wynoszącej w przeliczeniu 200 euro.

źródło: PocketDroid

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona