Samsung Galaxy Tab A7 (2020) na nowym renderze. Podoba Wam się?

Po ostatnich premierach Samsung nie spoczywa na laurach i przygotowuje się do prezentacji kolejnego urządzenia. Ma to być tablet Samsung Galaxy Tab A7 (2020), którego możemy zobaczyć na nowym renderze.

Samsung Galaxy Tab A7 (2020) coraz bliżej

Znany leakster, Evan Blass, udostępnił na swoim Twitterze najnowsze rendery tabletu Samsung Galaxy Tab A7 (2020). Widzimy na nich urządzenie, które ma być dostępne w dwóch kolorach: szarym oraz złotym.

Trudno w tym momencie powiedzieć, czy będą to jedyne wersje kolorystyczne nowego tabletu od południowokoreańskiego producenta. Przypuszczalnie na rynku może pojawić się także trzecia, bardziej tradycyjna wersja – w kolorze czarnym lub srebrnym.

Samsung Galaxy Tab A7 (2020) - render
Samsung Galaxy Tab A7 (2020) na nowych renderach (fot. Evleaks)

Nie znamy także oficjalnej daty premiery urządzenia Samsunga, jednak jakiś czas temu holenderski sklep CentralPoint nieco się zdradził, wprowadzając na swoją stronę kartę produktu, właśnie z Samsungiem Galaxy Tab A7 (2020). O ile nie można brać tego za pewnik, daje to pogląd, że faktycznie Samsung w niedługim czasie planuje wprowadzić nowy tablet do oferty.

Według karty produktowej, która już została usunięta, urządzenie ma mieć premierę w Europie już 11 września i ma być dostępny za 235 euro, czyli ~1030 złotych w bezpośrednim przeliczeniu w przypadku wersji podstawowej, tj. z WiFi.

Co zaoferuje Galaxy Tab A7 (2020)?

Samsung Galaxy Tab A7 (2020) ma zostać wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 662 z grafiką Adreno 610. Ilość RAM wyniesie prawdopodobnie 3 GB, natomiast na dane, w podstawowej wersji, mamy mieć 64 GB. Zastosowany w tablecie ekran LCD ma mieć przekątną 10,4 cala i rozdzielczość 2000×1200 pikseli.

Bateria, w jaką ma zostać wyposażony Samsung Galaxy Tab A7 (2020), ma mieć pojemność 7040 mAh. Niestety, nie mamy informacji o tym, z jaką mocą będzie ona ładowana.

Samsung Galaxy Tab A7 (2020)

Na tyle urządzenia znajdziemy pojedynczy aparat o rozdzielczości prawdopodobnie 13 Mpix, co potwierdza wcześniej zamieszczony render. Na przodzie ma znaleźć się obiektyw o rozdzielczości 5 Mpix.

Oczywiście na pokładzie znajdziemy najnowszy system operacyjny Android 10 z nakładką OneUI. Do wyboru będą wersje z WiFi oraz, bogatsza, z LTE.