Samsung Galaxy Tab A w sprzedaży w Europie pod koniec kwietnia - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab A w sprzedaży w Europie pod koniec kwietnia

Samsung oficjalnie zapowiedział pojawienie się u naszych zachodnich sąsiadów najnowszej serii tabletów z ekranami o proporcjach 4:3, Galaxy Tab A.

Urządzenia będą standardowo oferowane w dwóch wariantach; WiFi oraz LTE w cenach odpowiednio 299 i 349 euro. Póki co nie przewiduje się różnych wersji pojemności tabletów, więc oba modele będą posiadać 16 GB pamięci z możliwością rozszerzenia do 128GB za pomocą gniazda microSD.

Nowe Galaxy Taby A mają ekran o przekątnej 9,7 cala o śmiesznej jak na dzisiejsze standardy rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, a napędzane są bliżej nieokreślonym, 4-rdzeniowym procesorem o taktowaniu 1,2 GHz. Model WiFi posiada 1,5 GB pamięci RAM, zaś wariant LTE wyposażono w 2GB RAM-u. Urządzenie o grubości 7,5 mm będzie skrywać baterię o pojemności 6000 mAh, a nad pracą całości czuwać będzie Android 5.0 z autorską nakładką TouchWiz.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab A w sprzedaży w Europie pod koniec kwietnia Nowości Samsung Tablety

Kto kupi urządzenie za 300 euro z ekranem o rozdzielczości stosowanej 5 lat temu? Mogę tylko dodać, że jutro minie dokładnie 5 lat od kiedy do sprzedaży weszła pierwsza generacja iPada, którego ekran miał dokładnie takie same wymiary, jak i rozdzielczość, co nadchodzące tablety Samsunga.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona