Samsung Galaxy Tab 8.9 i 10.1 w Europie przed wakacjami? | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 8.9 i 10.1 w Europie przed wakacjami?

Dołącz do dyskusji 0

Twitter to bardzo dobry sposób na bezpośrednie dotarcie do ludzi będących „w branży” i obracających się w tabletowym środowisku. Jeden z moich internetowych znajomych, Clinton Jeff, został zaproszony na konferencję prasową Samsunga w Delhi, w Indiach. Miał tam do czynienia z każdym nowym urządzeniem tego producenta, włączając w to Galaxy Tab 8.9 i 10.1.

Na moją prośbę Clinton zapytał przedstawicieli Samsunga o datę wprowadzenia sprzedaży tabletów do Europy. Niestety, nie potrafili mu odpowiedzieć na to pytanie, ale wspomnieli, że urządzenia pojawią się w Indiach już w maju. Nie gwarantuje to niczego, ale może wskazywać na rychłą premierę nowych Tabów także w Europie. Oficjalna data została określona jako „na początku lata”, czyli przełom maja i czerwca pasuje idealnie.

Kolejną ciekawą rzeczą, której dowiedziałem się od Clintona, była jego opinia na temat działania nowych tabletów z autorską nakładką graficzną Samsunga – TouchWiz. Niestety, bardzo negatywna. Bloger wypowiedział się o niej i o ogólnym działaniu Androida Honeycomb w następujący sposób:

Podsumowując, Clinton Jeff po tym, co dziś zobaczył, uważa, że Motorola Xoom, pomimo wszystkich swoich wad, jest lepszym rozwiązaniem.

Myślicie, że ma rację? Czy jest coś, czego chcielibyście się dowiedzieć o nadchodzących tabletach Samsunga? Z chęcią przekażę Wasze pytania dziennikarzowi.

źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona