Nie taki Flash wspaniały, jak go malują - Tabletowo.pl

Nie taki Flash wspaniały, jak go malują

Tabletowo.pl Nie taki Flash wspaniały, jak go malują Nowości

Beta. To słowo wydaje się być ściśle powiązane z systemem Android 3.0 Honeycomb. Najpierw, zaraz po premierze Motoroli Xoom (pierwszego tabletu z „plasterkiem miodu” na pokładzie), użytkownicy oprogramowania zaczęli narzekać na jego błędy, niedopracowanie i brak dobrej optymalizacji. Wielu mówiło, że system wygląda, jakby nadal był w fazie beta, czyli na etapie testów.

Wraz z premierą Adobe Flash w wersji 10.2, beta zapukała do drzwi właścicieli Motoroli Xoom po raz kolejny. Według użytkowników, najnowsza wersja Adobe Flash, będąca jeszcze w fazie beta, jest niestabilna i mało wydajna, cechuje się dużym zużyciem baterii oraz może powodować okazjonalne restarty urządzenia.

Należy zaznaczyć, że użytkownicy Androida w wersji 2.2 i 2.3 mogą cieszyć się pełnowartościowym Flashem w wersji finalnej. Dlaczego w takim razie Adobe tak się pospieszył i wydał zbugowaną wersję swojego oprogramowania dedykowaną Androidowi Honeycomb? Nie wiadomo. To jasne, że Google ma jeszcze sporo pracy nad najnowszą odsłoną systemu Android.

Dajcie znać w komentarzach, jak działa najnowsza wersja Flasha na Waszych robocikach. Aby ją pobrać, kliknijcie tu, albo wpiszcie „Adobe Flash” w wyszukiwarkę Marketu na Waszym urządzeniu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona