Samsung Galaxy Tab 4 10.1 na zdjęciach z przecieku pojawia się w sieci 21

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 na zdjęciach z przecieku pojawia się w sieci

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 na zdjęciach z przecieku pojawia się w sieci 22

O serii Galaxy Tab 4 od Samsunga mówi się już od jakiegoś czasu. Koreański producent niejako sam potwierdził jej nadejście wraz z premierą zegarków Gear, później w sieci znalazły się parametry techniczne jednego z urządzeń na podstawie danych FCC, nie ominęły nas także zdjęcia 7-calowej wersji Galaxy Tab 4. Grafiki obrazujące Samsunga Galaxy Tab 4 7.0 w internecie znalazły się dzięki twitterowemu profilowi @evleaks, który to stoi także za dzisiejszymi rewelacjami. Na Twitterze zostały zamieszczone rendery sugerujące wygląd nowego Samsunga Galaxy Tab 4 10.1.

Tak jak w przypadku mniejszej wersji urządzenia, tak i Samsung Galaxy Tab 4 10.1 będzie występował w dwóch wersjach kolorystycznych. Stylistyka urządzenia nie odbiega od tego, co znamy z linii Galaxy S, czy tabletów Note. Charakterystyczna jest obecność przycisków funkcyjnych pod ekranem, której sens jest w 10-calowym modelu mocno wątpliwy.

samsung galaxy tab 4 101 black

Przypominamy, że według informacji z Federalnej Komisji Łączności USA, Galaxy Tab 4 10.1, będzie wyposażony w ekran o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 o taktowaniu 1,2 GHz, 1,5 GB pamięci RAM, oraz 16 GB pamięci na dane i aplikacje. Urządzenie ma oferować aparat 3 Mpx, kamerkę do wideorozmów oraz wsparcie dla nagrywania wideo w rozdzielczości HD. Całość będzie działała pod kontrolą Androida w wersji 4.4.2 KitKat z nakładką Samsung TouchWiz.

Kolejne przecieki sugerują, że urządzenia z linii Galaxy Tab 4 są bardzo blisko premiery. Tę wizję potwierdzać może też fakt, że ostatnimi czasy wiele jest promocji na urządzenia Samsunga, m.in. na Samsunga Galaxy Tab 3 Lite.

[źródło]