Samsung Galaxy Tab 4 7.0 w dwóch wersjach kolorystycznych? - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 w dwóch wersjach kolorystycznych?

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 4 7.0 w dwóch wersjach kolorystycznych? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Tydzień temu Kamil informował Was o tym, że Samsung Galaxy Tab 4 7.0 został uchwycony na kilku zdjęciach, dzięki czemu mogliśmy poznać informacje o jego wyglądzie i stylu. Mimo że nie będzie to urządzenie, które specyfikacją nawiązuje chociażby do Samsunga Galaxy Note 2014, to warto obserwować rozwój wydarzeń z nim związany, jako że może okazać się to sprzęt idealny dla osób z mniej zasobnym portfelem. Dziś do sieci trafiły kolejne zdjęcia, które ukazują dwie wersje kolorystyczne tabletu Samsunga.

Za przeciekiem stoi oczywiście @evleaks, czyli twitterowy profil na którym od dawna pojawiają się tego typu informacje. Wygląda na to, że Samsung Galaxy Tab 4 7.0 będzie designem nawiązywał do Samsunga Galaxy S5: na zdjęciach zaobserwować możemy charakterystyczny przycisk Home, przycisk multitaskingu, wąskie ramki boczne oraz podobną tapetę.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 4 7.0 w dwóch wersjach kolorystycznych? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Przypomnijmy, że Samsung Galaxy Tab 4 7.0 prawdopodobnie będzie posiadał 7-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 o taktowaniu 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz aparat tylny o rozdzielczości 3 Mpx. Specyfikację dopełnią kamerka do wideorozmów o rozdzielczości 1,3 Mpx, slot kart microSD, Bluetooth oraz Android 4.4 KitKat z nakładką TouchWiz. Najprawdopodobniej razem z nim zadebiutuje model z ekranem AMOLED.

Jak podoba się Wam nadchodzące urządzenie koreańskiego producenta?

[źródło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona